Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   Gdzie zutylizować fotele samochodowe (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=335258)

Malchiki 25-05-2023 15:34

Gdzie zutylizować fotele samochodowe
 
Witam - czy kojarzycie gdzie w Małopolsce można pozbyć się starych foteli przednich i tylnej kanapy z samochodu? Wymieniłem na grzane (cały komplet) i teraz zastanawiam się co zrobić ze starymi....Sprawdzałem w stacji demontażu samochodów i oni jasno mówią ze nie przyjmą...

klocolus 25-05-2023 16:03

Odp: Gdzie zutylizować fotele samochodowe
 
Cytat:

Napisał Malchiki (Post 3457691)
Witam - czy kojarzycie gdzie w Małopolsce można pozbyć się starych foteli przednich i tylnej kanapy z samochodu? Wymieniłem na grzane (cały komplet) i teraz zastanawiam się co zrobić ze starymi....Sprawdzałem w stacji demontażu samochodów i oni jasno mówią ze nie przyjmą...

Wystawić komplet na OLX za stówę czy dwie albo nawet za darmo, jak sprawne to wezmą chociażby na części. Lepiej to niż wyrzucać raz pozbywasz sie problemu dwa komuś się przydadzą.

Edit: O widzisz, już ktoś jest potencjalnie zainteresowany.

Antej 25-05-2023 16:26

Odp: Gdzie zutylizować fotele samochodowe
 
Pokażesz jak wygląda tapicerka?
Kombi czy HB?

wasi69 25-05-2023 20:22

Odp: Gdzie zutylizować fotele samochodowe
 
Na PSZOK?

arturek 26-05-2023 20:02

Odp: Gdzie zutylizować fotele samochodowe
 
Cytat:

Napisał Malchiki (Post 3457691)
Witam - czy kojarzycie gdzie w Małopolsce można pozbyć się starych foteli przednich i tylnej kanapy z samochodu?
[...]

Witam

Mieszkańcy Krakowa bezpłatnie w MPO:
a) albo ul. Nowohucka w dziale "lamusownia"
b) albo wysypisko Barycz

Gdy ja oddawalem, to trzeba było pokazać, że opłacam za śmieci i wtedy przyjęli bez dodatkowych opłat

Jak z innymi - polecam zadzwonić do MPO

telefony i adresy mozna znaleźć w google

2) W różnych terminach, w różnych częściach Krakowa są odbierane odpady wielkogabarytowe (można wystawić szafę czy wersalkę)
Przy tej okazji ludzie wystawiają wszystko co niepotrzebne w domu - zapytać w MPO

3) Kolega "precyzyjnie" pyta o małopolskę => to i Tarnów i Zakopane i Nowy Sącz

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

odpowiedź prosta: pytaj w swoim Urzędzie Gminy, bo on odpowiada za gospodarowanie odpadami

pozdrawiam
Arturek

tomao 26-05-2023 21:09

Odp: Gdzie zutylizować fotele samochodowe
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Pierwsze co znalazłem. Części samochodów nie są odbierane z odpadami komunalnymi, trzeba mieć na taki odbiór umowę. W biznesie śmieciowym liczy się tylko kasa i dlatego pełno części po lasach.

pretorian2 27-05-2023 00:10

Odp: Gdzie zutylizować fotele samochodowe
 
niestety w "PSZOK" nie przyjmują części samochodowych, trzeba je utylizować cokolwiek to oznacza czytaj. dodatkowo zapłacić.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.