Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   Wymiana szyby czołowej - Wrocław - jaki warsztat? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=267612)

wydra 02-08-2017 20:54

Wymiana szyby czołowej - Wrocław - jaki warsztat?
 
Witam

Czy ktoś wymieniał szybę czołową we Wrocławiu, jeśli tak to jaki warsztat polecacie?

Blisko mam do Alfa szyby na Terenowej, ale na google skrajne opinie.
Może inny warsztat?

Luttek 02-08-2017 21:38

Odp: Wymiana szyby czołowej - Wrocław - jaki warsztat?
 
Najlepiej szyba Pilkingtona (na marginesie, produkowane są w Polsce, w Sandomierzu). Nie pożałujesz ani złotówki na to wydanej. Oryginalny firmowy warsztat firmy , jeden z kilku w kraju, jest na Armii Krajowej tuż przy wiadukcie, albo możesz też wybrać autoryzowany przez Pilkingtona serwis: Auto Glass - firma ma dwa warsztaty, jeden przy Żmigrodzkiej drugi na Czajkowskiego i są trochę tańsi niż warsztat na Armii K.
Oba serwisy dają uczciwą gwarancję, na grzanie szyby (jeśli masz) i na samą szybę. U mnie np. w porównaniu z Nordglass wyszło ledwo 50 zł drożej, ale Nordglass dawał gwarancję o połowę krótszą.

Aedifico 03-08-2017 04:28

Odp: Wymiana szyby czołowej - Wrocław - jaki warsztat?
 
Wymieniałem na terenowej i problemów nie było. Na czas jak.umówione.

Harun 03-08-2017 06:29

Odp: Wymiana szyby czołowej - Wrocław - jaki warsztat?
 
Polecam Pilkingtona na Armii Krajowej. Wymieniałem w poprzednim samochodzie i było wszystko ok.

Marek 03-08-2017 11:54

Odp: Wymiana szyby czołowej - Wrocław - jaki warsztat?
 
Wyder sprawdź na Ul. Torfowej. Drugi koniec miasta ale ceny zawsze mieli najlepsze.

wydra 03-08-2017 17:48

Odp: Wymiana szyby czołowej - Wrocław - jaki warsztat?
 
Dzwoniłem tam i właśnie tam pojadę.

Wszędzie wokół szyba z zielonym paskiem przeciwsłonecznym min. 450zł z montażem.
Na Torfowej 300zł.

Moim zdaniem to wystarczy do 17-letniego gruza :D

Mocno mi ta akcja pokrzyżowała plany, miałem jechać alfą w weekend nad morze, no i jadę pks... ;) Nie ma w ogóle wolnych terminów na robotę takiej szyby w tym tygodniu.

Luttek 03-08-2017 21:50

Odp: Wymiana szyby czołowej - Wrocław - jaki warsztat?
 
Stówka więcej w innym warsztacie to tak dużo że opłaca i chce Ci się telepać autobusem ? Nie mają terminów bo mają najtaniej...
Zadzwoń jeszcze do Redglass na Paprotnej, znajomy wymieniał w Skodzie i tam znalazł najtaniej w mieście.

wydra 04-08-2017 12:36

Odp: Wymiana szyby czołowej - Wrocław - jaki warsztat?
 
Nikt nie ma na miejscu takiej szyby jak potrzebuje, w tym jest problem.
Gdybym jeździł Golfem IV to od reki byłoby wszystko.

RADMAR 05-08-2017 15:27

Odp: Wymiana szyby czołowej - Wrocław - jaki warsztat?
 
Wymiana szyby czołowej w mk4 Polecam warsztat przy ul Zmigrodzkiej Tanio i solidnie RAD-MAR

Marek 07-08-2017 08:41

Odp: Wymiana szyby czołowej - Wrocław - jaki warsztat?
 
Śmierdzi reklamą patrząc na Nick :D:D


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.