Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|podlaska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=149)
-   -   SPOT Podlasie - Białystok (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=64488)

BuMeL 19-07-2011 09:23

Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?
 
Myślisz, że to takie proste : muszę złożyć podanie o wolny dzień żonie, kupić dziecku wielki prezent na przebaczenie, że wybędę, wziąć pożyczkę od kobiety żeby wstydu nie bylo jak się mineralna skończy i dopiero mogę ustalić czas i miejsce :)

Miły dla oka i opony jest popularny parking pod białym kościołem przy rondzie Jana Pawła - 3-go Maja.

Wesoly88 19-07-2011 09:40

Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?
 
wszystko ustalimy jak Qvadrat wróci ^^ spot bez niego jest spotem straconym hehe :D

BuMeL 19-07-2011 10:11

Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?
 
Pasi, jak dobrze pójdzie z mojej strony są już 3 autka.

R_u_f_u_s 19-07-2011 10:39

Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?
 
Cytat:

Napisał BuMeL (Post 1684718)
Pasi, jak dobrze pójdzie z mojej strony są już 3 autka.

Czyli podanie już złożyłeś i zostało przyjęte :lol:

Wesoly88 19-07-2011 10:51

Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?
 
jeśli żona się nie zgodzi jak coś zawsze możesz zabrać ją ze sobą ;d

BuMeL 19-07-2011 10:59

Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?
 
Zapewne będzie chciała wsadzić tyłek więc głupio będzie pogonić do garów.

Andrzej 23-07-2011 23:04

Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?
 
Sprawa wygląda następująco, wróciłem, i od poniedziałku zapieprz w pracy przez co najmniej 2 tyg, a za 2 tygodnie wesele... ciężko mi cokolwiek zaplanpować w chwili obecnej. Każdą wolną chwilę w wakacje jak się da trza pędzić nad wodę. Planujcie organizujcie spota, postaram się wpaść w miarę możliwości. Historia pokazuje, że po wiosennych spotach następne dopiero na późnej jesieni są... chyba lubimy stać na zimnie i marznąć ;-P Damy radę to zmienić?

BuMeL 24-07-2011 11:06

Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?
 
Jasne, dzisiaj odpada :p w następną sobotę mam urodziny córki, niedziela jeśli nie wyskoczę na grzyby może być, za dwa tygodnie masz wesele, więc odpada a za trzy tygodnie - tak daleko nie wybiegam planami :)

Wesoly88 24-07-2011 13:46

Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?
 
chyba dopiero będzie spot we wrześniu ;d

Kamil_20 28-07-2011 20:02

Odp: SPOT Podlasie-Białystok ?
 
Witam!!
Dawno tu nie zaglądałem i przepraszam szanownych kolegów jak i koleżanki, jeśli będzie jakiś termin konkretny to się piszę na niego, bo tak jak to Qvadrat napisał że lubimy marznąć w zimie, to powiem szczerze ze wole lato :P bo przed ostatni spot zakończyłem urlopem chorobowym :P Jak coś to Wesoly88 ma do mnie numer telefonu jak i gg jak na razie mam problem ze swoim scorpionem... jak zwykle nie miałem czasu zrobić porządku sam z hamulcami to dałem dla mechanika który spierniczył bardziej... za chwile napisze post w odpowiednim dziale o problemie, może mi ktoś pomoże go rozwiązać bez takich "specjalistów" mechaników jak mam tutaj w swojej miejscowośći ...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.