Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2008-2012] Klimatronik - Brak nadmuchu na szybę. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=289466)

badboy277 27-05-2013 16:24

Brak nadmuchu na szybę
 
Witam mam mega problem z moja fiesta mk 7 posiadam w niej klimatronic i jakiś czas temu przestał mi działać nadmuch na szybę tzn wszystko funkcjonuje ale kiedy przełączam nawiew na szybę to leci na twarz ma ktoś może pomysł co sie stało ?

boncio 27-05-2013 16:58

Odp: Brak nadmuchu na szybę
 
A na nogi leci, czy nie? U mnie tak było jak po wymianie czujnika nie podłączyli cięgien, bo ponoć w automatycznej nadal są cięgna i silniczek nimi sterujący. Inna opcja, to padło sterowanie kierunkiem.

badboy277 29-05-2013 16:56

Odp: Brak nadmuchu na szybę
 
Cytat:

Napisał boncio (Post 2019500)
A na nogi leci, czy nie? U mnie tak było jak po wymianie czujnika nie podłączyli cięgien, bo ponoć w automatycznej nadal są cięgna i silniczek nimi sterujący. Inna opcja, to padło sterowanie kierunkiem.

po włączeniu na szyby leci na twarz a z kolei jak na twarz to leci na nogi wszędzie tylko nie na szybę ! Nawet jak włączę ten max szyby co auto sie klima wł .. miał ktoś podobne problemy ?

stasiek49 29-05-2013 17:57

Odp: Brak nadmuchu na szybę
 
przestawiona przysłona była źle poskładana lub oberwana

badboy277 30-05-2013 18:53

Odp: Brak nadmuchu na szybę
 
Cytat:

Napisał stasiek49 (Post 2020840)
przestawiona przysłona była źle poskładana lub oberwana

możesz to rozwinąć i jak sobie z tym poradzić( gdzie sie ona znajduje i czy sam jestem sobie w stanie powadzić )?

stasiek49 31-05-2013 06:14

Odp: Brak nadmuchu na szybę
 
w transit jeszcze tego nie rozbierałem moze być nawet konieczny demontaż całego panelu

badboy277 02-06-2013 21:46

Odp: Brak nadmuchu na szybę
 
Cytat:

Napisał stasiek49 (Post 2021597)
w transit jeszcze tego nie rozbierałem moze być nawet konieczny demontaż całego panelu

ale to fiesta mk7

leszek22 04-08-2013 18:48

Odp: Brak nadmuchu na szybę
 
witajcie
ktos rozwiazal ten problem, dzisiaj stalo mi sie to samo
pozdro

Liszczu 06-12-2018 11:03

Klimatronik - Brak nadmuchu na szybę.
 
Witam wszystkich forumowiczów. Mam mega problem, posiadam klimatronik w swojej fieście i przestał w niej działać nadmuch na szybę, tzn. wciskam na szybę, wieje na twarz, wciskam na twarz, wieje na nogi, wszędzie tylko nie na szybę. Moje pytanie jest takie, jak można się z tym uporać? Kto to może naprawić - elektromechanik, spec od klimatyzacji? Ma ktoś kogoś godnego polecenia na terenie Dolnego Śląska? Pozdrawiam.

stadar 09-12-2018 01:41

Odp: Klimatronik - Brak nadmuchu na szybę.
 
Kiedyś w mondeo mk3 mk4 robiłem z poziomu kierowcy test climatronika i kasowalem bledy.kombinacja przyciskow.Moze we fiescie tez tak jest.Niestety u mnie manualna.Ewentualnie chyba sa 3silniczki elektryczne sterujace kierunkiem nawiewu i zaworem ogrzewania.Zacznij od testu.Szukaj trick&tips dla Fiesty.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.