Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=275038)

Fireman26 13-01-2018 15:38

Problem z rejestracją.
 
Witam, mam pytanie do ludzi którzy są właścicielami aut z USA. Krótka opowieść. Zakupiłem w/w auto przez firmę zaukcji na coparcie. Auto oczywiście powypadkowe, delikatnie uszkodzone przodem. Auto naprawione no to na przegląd. Przegląd przeszedł bezproblemowo. No to czas na rejestrację. No i pojawiają się problemy. Pan w okienku po przejzeniu dokumentów odpowiada mi ze nie nie może mi zarejestrować samochodu. Z uwagi na wpis. SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE. Teraz szanowny Pan stwierdził że musi porozmawiać z szefostwem bo nie jest pewny swojej decyzji. Jestem załamany bo auto mam zrobione pięknie. Wydane kupę pieniędzy i teraz mi mówią ze niezarejestrują. Czy miał ktoś podobne problemy? Proszę o pomoc.

vtec 13-01-2018 18:40

Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.
 
załatwiaj z tym co Ci sprowadzał, zakładam że sam tego nie robiłeś.
PS. od kiedy w urzędzie przyjmują dokumenty w języku EN?

Fireman26 13-01-2018 21:43

Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.
 
No przecież titel trzeba okazać w Wydziale Komunikacji.

vtec 13-01-2018 22:30

Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.
 
Cytat:

Napisał Fireman26 (Post 2915951)
No przecież titel trzeba okazać w Wydziale Komunikacji.

okazać może i tak, szczegóły w wersji przetłumaczonej ...

slawek-kali 13-01-2018 22:34

Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.
 
Czyli tłumacz przysięgły ma kłamać? bo nie do końca rozumiem..

vtec 14-01-2018 16:19

Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.
 
Cytat:

Napisał slawek-kali (Post 2915974)
Czyli tłumacz przysięgły ma kłamać? bo nie do końca rozumiem..

nic takiego nie napisałem, dziwny przypadek. dokumentu nie widziałem, a zapis jest dość nietypowy. Są NON-REPAIRABLE, ale z takim zapisem jw. to jeszcze nie spotkałem się. tak jak wspomniałem na wstępie, sprowadzający winien wyjaśniać sprawę.

ferolo22 14-01-2018 20:00

Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.
 
Musieli coś w dokumentach pochrzanić bo powinieneś mieć sam salvage i tyle czyli powypadkowy a status jaki podajesz czyli salvage ONLY NON-REGISTERABLE oznacza że nie można go rejestrować i w urzędzie tego nie zarejestrujesz no chyba że tłumacz przysięgły tak dobierze słowa na dokumencie tłumaczenia że akurat się to uda.
Od samego początku wiedziałeś że ma taki tytuł ?
Mogę się mylić oczywiśćie ale nigdy nie widziałem tych dwóch wpisów razem zawsze występowały osobno

danwit2 14-01-2018 20:47

Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.
 
Cytat:

Napisał Fireman26 (Post 2915767)
Witam, mam pytanie do ludzi którzy są właścicielami aut z USA. Krótka opowieść. Zakupiłem w/w auto przez firmę zaukcji na coparcie. Auto oczywiście powypadkowe, delikatnie uszkodzone przodem. Auto naprawione no to na przegląd. Przegląd przeszedł bezproblemowo. No to czas na rejestrację. No i pojawiają się problemy. Pan w okienku po przejzeniu dokumentów odpowiada mi ze nie nie może mi zarejestrować samochodu. Z uwagi na wpis. SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE. Teraz szanowny Pan stwierdził że musi porozmawiać z szefostwem bo nie jest pewny swojej decyzji. Jestem załamany bo auto mam zrobione pięknie. Wydane kupę pieniędzy i teraz mi mówią ze niezarejestrują. Czy miał ktoś podobne problemy? Proszę o pomoc.

Jeśli mówisz ze z Copart-u to możesz mi podesłac nr VIN a najlepiej nr LOT z aukcji jeśli posiadasz.

Rafał A.(antek) 14-01-2018 20:52

Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.
 
Moze kradziony?

Fireman26 14-01-2018 22:46

Odp: Trudoności z rejestracją z powodu wpisu SALVAGE ONLY NON-REGISTERABLE.
 
Oto link do aukcji. Jestem mega zestresowany ta sytuacja. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.