Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|podlaska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Przyciemnianie szyb Białystok (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=263417)

dzudzu9 07-05-2017 13:23

Przyciemnianie szyb Białystok
 
Witam.
Poszukuję dobrego zakładu gdzie można przyciemnić szyby w Białymstoku. Dobrze byłoby jakby mieli też rozsądne ceny :)
Samochód: Mondeo MK4 kombi.
Póki co, te dobrze rokują (pozytywne opinie w necie):
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - kalkulator pokazuje 450zł, ale cena końcowa może się różnić
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - tu pewnie będzie najdrożej

Dodatkowo czy ktoś się orientuje jakie może być fabryczne przyciemnienie? Miałem styczność i % mi odpowiada :) Nie chcę ciemnicy w aucie, chcę żeby słońce nie raziło pasażerów, a z wew. było można oglądać świat za oknem :)
50% przepuszczalności będzie ok? Czy 35% też jeszcze się nada?
Z góry dziękuję za pomoc.

patro6 09-05-2017 14:28

Odp: Przyciemnianie szyb Białystok
 
Myślę że @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] może tutaj pomóc.

Klik klik z p8 lite

dzudzu9 29-05-2017 20:15

Odp: Przyciemnianie szyb Białystok
 
Dla potomności :)

Wybrałem [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] - najwięcej opinii w necie, brak negatywnych, tu robili znajomi z pracy i tu było polecane na forum. Cena jak na ich stronie 450 (faktura, ale nie VAT). Wziąłem folię lepszej jakości z przepuszczalnością 20%, teraz wydaje mi się, że mogłoby być jeszcze ciut ciemniej, ale z efektu jestem ogólnie zadowolony. Co do wykonania, to nie przyglądałem się każdemu cm2 ale wygląda dobrze, mam nadzieję że tak pozostanie. Goście nie ściemniają, prosto i na temat, dobre wrażenie.

Alar - zrezygnowałem ze względu na b.małą ilość opinii. Przez tel. gościu był bardzo (na prawdę bardzo) gadatliwy - zauważam, nie oceniam. Cena miała być ~500zł (FVAT)

NordGlass - odpadło ze względu na cenę (~750zł)

Orientowałem się też w Auto Szyby na Marczukowskiej - 700zł, gościu chyba z przymusu odpowiadał na moje pytania, pierwsze wrażenie negatywne.

mlody1972 27-08-2017 16:35

Odp: Przyciemnianie szyb Białystok
 
Witam serdecznie jestem tu nowym użytkownikiem.
Co do przyciemniania szybek pod Augustowem mam kolege który przyciemnia szybki. mnie na opelka zafirke koszt przyciemniania wyniósł 250zł z dojazdem cały tył łącznie z rozebraniem i wyjęciem szybek z drzwi tylnych.Tyle ze folia byla moja a folie kupowałem NorAuto za 40 zł. Folia 5 lat i nie wyblakła.
Jak by ktoś potrzebował namiary to podam jak będzie taka potrzeba.
Pozdrawiam.

nosfera2 15-02-2018 06:47

Odp: Przyciemnianie szyb Białystok
 
W zambrowie za smaxa 5szyb wziął 370zł, wygląda naprawdę super gościu dał dożywotnia gwarancję, jego folia, czas operacji nie całe 2h


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.