Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2014- ] Zmiana fabrycznego Sync na Tesla (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=278411)

pafcior 22-03-2018 19:24

Zmiana fabrycznego Sync na Tesla
 
5 załącznik(i)
Zmiana fabrycznego SYNC na 12 calowe z Androidem w stylu Tesla. Rewelacja. Odkryte nowe możliwości auta. 😎 Zainteresowani?
Oglądanie TV, mapa googla zawsze aktualna, klima, tpms, kamera i czujniki cofania, i wiele innych.
Ford Mondeo MK5 Vignale
Koszt nawi 600$ i 3 tyg oczekiwania. Instalacja 300pln. Czas montażu do 3h. Warszawa, mogę dojechać, koszt z kilometrówki w obie strony.

Nie ma wsparcia dla:
Podświetlenie nastrojowe
Masaż w fotelach
Grzanie przedniej szyby
Podgrzewana kierownica
Nie wyświetla się asystent parkowania (ale działa)
Nie ma CD

Rekompensata:
Android, instalowanie dowolnych aplikacji
12" w stylu Tesla
Mapy googla zawsze aktualne
Internet na bazie modemu, lub jak u mnie mobilny Router

stingerA6 22-03-2018 19:32

Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla
 
Reklama nie w tym dziale

slawek-kali 22-03-2018 19:46

Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla
 
czyli zamiast uzytecznych opcji jest TV? .. no spoko :D

pafcior 22-03-2018 19:48

Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla
 
Pytanie każdy powinien sobie zadać jak często korzysta z podgrzewanej kiery, a jak często klnie na fabryczną navi. Np.

Golson 22-03-2018 19:49

Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla
 
Następny Janusz biznesu? :lol:

leszcz 22-03-2018 19:57

Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla
 
Cytat:

Napisał pafcior (Post 2953460)
Zmiana fabrycznego SYNC na 12 calowe z Androidem w stylu Tesla. Rewelacja. Odkryte nowe możliwości auta

a aj myślę ,że kolega chciał się pochwalić swoim MODEM i trochę niezręcznie wyszły pewnie dopiski i tyle

adamze27 22-03-2018 20:07

Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla
 
Cytat:

Napisał pafcior (Post 2953478)
jak często korzysta z podgrzewanej kiery, a jak często klnie na fabryczną navi.

akurat dla mnie większe znaczenie ma grzana kiera niż telewizor w samochodzie :P

prokop123 22-03-2018 20:28

Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla
 
Projekt fajny, jeszcze jakby był kompatybilny ze wszystkimi funkcjami w samochodzie...
Masz to u siebie w aucie? Gdzie w wawie można to zobaczyć?

pafcior 22-03-2018 21:58

Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla
 
5 załącznik(i)
Właśnie wydaje mi się, że trochę opacznie co poniektórzy zrozumieli treść posta. Celem wyjaśnienia, podpowiem, iż obecna Navi sprawuje się idealnie. Zero modzenia, przepięcie fabrycznej instalacji, a jeśli ktoś jest zainteresowany mogę mu pomóc z wymianą w wolnej chwili, stąd info o kosztach.
Co do grzania kiery, sam użyłem tego w zimie ...3-4 razy, a dużo większą frajdę sprawia nawigacja, która pokazuje mi aktualne trasy, a nie fabryczna (F6 ostatnio) gdzie nie było np. obwodnicy Marek.
Co do posiadania TV, to jest to tylko jeden z dodatków, o ile ciekawiej się jedzie rano w korku do pracy mogąc posłuchać w TV info ze świata, a nie w radiu kolejnej reklamy o "kulkach do ćwiczenia mięśni Kegla", czy o "leku na zapłonięcia konara"
Dodatkowo podpinając i łącząc z radiem wtyczkę OBD można na bieżąco kontrolować parametry auta, ewentualnie w necie na postoju przeglądając pojawiające się kody błędów.
Można też czekając na dziecko, lub żonę na parkingu przejrzeć media społecznościowe lub maile, i mieć dla nich więcej czasu w domu.
...i wiele, wiele innych wedle uznania.

Także spokojnie, każdy może coś dla siebie znaleźć :)

siebek 23-03-2018 16:52

Odp: Zmiana fabrycznego Sync na Tesla
 
Ja z podgrzewania kierownicy korzystam pewnie jakieś 300 razy w roku ;)
Ale nie o tym... pomysł i wygląd ogólnie ciekawy ale pozbywanie się już i tak okrojonej ilości przycisków fizycznych to jak dla mnie krok w złym kierunku jeśli chodzi o ergonomię i bezpieczeństwo.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.