Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2018- ] Bagażnik w HB z dojazdowka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=303138)

KubaFord 18-11-2019 12:13

Bagażnik w HB z dojazdowka
 
Koleżanki i koledzy
Ile zdolaliscie załadować do bagażnika w HB bagaży..tj toreb podróżnych klasycznej wielkości?
Zastanawiam się czy taki bagażnik wystarczy dla rodziny 2+1 bez wózków i rowerków na 10 dyniowe wakacje.
O ile uda mi się sprzedać MK3(idzie to słabo a auto idealne)dołączę do grona focusa mk4🤩😄

forger 18-11-2019 12:37

Odp: Bagażnik w MK4 HB z dojazdowka
 
Myślę, że się zmieścisz. Ja mam większy problem - 2+2 i też się muszę zmieścić :wink: Przy wakacyjnym wyjeździe planuję wyrzucić dojazdówkę która jest we wnęce, więc mata leży na samej podłodze, a pod nią jest koło. Część spożywczych rzeczy trafi do chłodziarki/lodówki samochodowej na tylne siedzenie. W razie czego (dłuższy wyjazd) zostaje box dachowy, przy czym ja mam Active, więc już z relingami.

Cytat:

Napisał KubaFord (Post 3194424)
Ile zdolaliscie załadować do bagażnika w HB bagaży..tj toreb podróżnych klasycznej wielkości?

Tu pokazują propozycję 2 większe + 2 mniejsze [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tryhp3 18-11-2019 16:31

Odp: Bagażnik w MK4 HB z dojazdowka
 
Cytat:

Napisał KubaFord (Post 3194424)
Ile zdolaliscie załadować do bagażnika w HB bagaży..tj toreb podróżnych klasycznej wielkości?

Bagażnik w HB może mieć od 273 do 375 litrów

mdmowski 18-11-2019 16:54

Odp: Bagażnik w MK4 HB z dojazdowka
 
Do mojego kiedyś weszły: 4 osoby, 4 duże plecaki, 2 komplety nart i wszyscy komfortowo siedzieli w środku. Jest wystarczający, gdy potrafisz się spakować i jesteś jak napisałeś 'bez wózka i rowerków'.
Zależy jak się pakujecie. Jedni potrafią latać z plecakiem podręcznym 50x30x20 na 10 dni, innym brakuje rzeczy przy bagażu 2 x 30kg.
Powinieneś dać radę, chyba, że zabierasz całą lodówkę i 2 szafy, wtedy polecam podczepić przyczepkę czy boxa.

potraff 18-11-2019 20:56

Odp: Bagażnik w MK4 HB z dojazdowka
 
Ja w wakacje właśnie w takim zestawie (2+1) spakowałem się spokojnie. Na dwa tygodnie, z czego dodatkowo do zwykłych bagaży doszedł plecak 45l plus buty z rzeczami do chodzenia po górach (a jechaliśmy do Chorwacji nad morze).
Ale to był maks możliwości, gdy w Austrii dorzuciliśmy jedną osobę, lodówkę tur. to było ciężko, mimo pozostawienia tego dodatkowego bagażu "górskiego".
Ale ja się z mondeo kombi przesiadłem, więc wiesz dotychczas to nawet hulajnogę brałem, choć była używana sporadycznie, więc wiesz możemy mieć jeszcze naleciałości z nadmiaru miejsca w bagażniku.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.