Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   Fotowoltaika Małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=304842)

pretorian2 08-01-2020 21:45

Fotowoltaika Małopolska
 
Czy ktoś z szanownych forumowiczów może polecić sprawdzoną firmę z małopolski, która ogarnia montaż paneli fotowoltaicznych na dachu ?
W wyszukiwarce wyskakuje multum firm ...

panteraz 03-03-2020 14:15

Odp: Fotowoltaika Małopolska
 
Cytat:

Napisał pretorian2 (Post 3210916)
Czy ktoś z szanownych forumowiczów może polecić sprawdzoną firmę z małopolski, która ogarnia montaż paneli fotowoltaicznych na dachu ?
W wyszukiwarce wyskakuje multum firm ...

Nie wiem, czy szukasz jeszcze - ale brat mieszka pod Krakowem i robił w takiej malej firmie - teraz nie pamiętam nazwy, ale wiem, że na pewno w Myślenicach. Oni tam chyba nie mają aż tak dużo tego typu firm, to moze znajdziesz łatwiej
zadowolony był, nei wiem jak z jakości, ale z ceny bardzo

pretorian2 03-03-2020 20:17

Odp: Fotowoltaika Małopolska
 
Dzięki za info, znalazłem już firmę z Krakowa - ba od miesiąca panele produkują mi już prąd :)

Struna 04-03-2020 11:25

Odp: Fotowoltaika Małopolska
 
To napisz może co to za firma, będzie dla innych.

damianisko5 04-03-2020 12:59

Odp: Fotowoltaika Małopolska
 
Cytat:

Napisał Struna (Post 3230928)
To napisz może co to za firma, będzie dla innych.

Dołączam się do prośby. Chyba, że to kryptoreklama i mamy tu przedstawiciela.

pretorian2 06-03-2020 12:18

Odp: Fotowoltaika Małopolska
 
Nie wiem czy mogę tu napisać instalację zrealizowała firma ELEKTROMASTERS zainteresowani sobie znajdą dane adresowe w sieci. Generalnie jestem zadowolony, krótki termin, dobra ekipa instalacyjna, cena w sumie bardzo dobra - porównywałem z innymi ofertami, które otrzymałem.

kocur 07-03-2020 17:47

Odp: Fotowoltaika Małopolska
 
Dopiero zobaczyłem temat ....

Fajna sprawa jak się ma ogrzewanie na prąd i najlepiej jeszcze auto :)
Przy moich wydatkach maks 150 zł miesięcznie inwestycja (z ceną od znajomego) zwróciłaby się po jakiś 15 latach zakładając zero koszty serwisowanie. To jeszcze nie ten etap :)

ołowiany 07-03-2020 17:52

Odp: Fotowoltaika Małopolska
 
Nawet na s-maxie tych paneli nie zmieści się dużo. Nie wiem czy to się opłaca.

thomas77 09-03-2020 19:56

Odp: Fotowoltaika Małopolska
 
Cytat:

Napisał pretorian2 (Post 3231666)
Nie wiem czy mogę tu napisać instalację zrealizowała firma ELEKTROMASTERS zainteresowani sobie znajdą dane adresowe w sieci. Generalnie jestem zadowolony, krótki termin, dobra ekipa instalacyjna, cena w sumie bardzo dobra - porównywałem z innymi ofertami, które otrzymałem.

Czy ponosic bedziesz koszty tej instalacji o których nikt głosno nie mówi?,znaczy podatek od zarabiania na produkcji prądu który ponoć Ci wkrótce każą uiscić mimo że formalnie jeszcze nic nie zarobiłes bo suma sumarum elektrownia odbije ci w rachunkach to co miałaby Ci dac ;)

pretorian2 09-03-2020 21:23

Odp: Fotowoltaika Małopolska
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] nie bardzo rozumiem, czy mógłby kolega przybliżyć lub zdradzić jakieś szczegóły tej enigmatycznej teorii ? :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.