Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|lubuska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=166)
-   -   ASO Germaz Zielona Góra - opinie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=295638)

mjoker 04-05-2019 20:57

ASO Germaz Zielona Góra - juz po wizycie, ceny, opis
 
Macie jakieś opinie na temat Germaza w ZG?
Chce zmienic olej w skrzyni Powershift oraz w silniku. Zapisałem się nawet na termin, ale dotarła do mnie jedna opinia, że to ASO jest niezbyt dobre, choć nie wiem o co chodziło.
Ktoś może podzieli się swoimi spostrzeżeniami, lub nawet zasłyszanymi opiniami?

mjoker 05-05-2019 22:52

Odp: ASO Germaz Zielona Góra - opinie
 
Nikt nie mial stycznosci zz tym serwisem? Nie wierze...

D.A.N.I. 06-05-2019 11:05

Odp: ASO Germaz Zielona Góra - opinie
 
Marcin będziesz pierwszą osobą :)
Daj znać jak poszło :)

mjoker 06-05-2019 21:28

Odp: ASO Germaz Zielona Góra - opinie
 
heh, widze, ze przetre szlak :)

jacek mk4 07-05-2019 00:02

Odp: ASO Germaz Zielona Góra - opinie
 
Po opiniach w Google profesjonalne to nie wygląda :)

mjoker 07-05-2019 22:26

Odp: ASO Germaz Zielona Góra - opinie
 
No wlasnie...

PRZEMEK 08-05-2019 08:57

Odp: ASO Germaz Zielona Góra - opinie
 
Ja swego czasu jeżdziłem do nich na przeglądy okresowe mondeo mk3 i sobie chwaliłem. Z tym że było to już prawie 10 lat temu. W poniedziałek dzwoniłem żeby umówić wizytę z transitem custom i miła pani spisała nr VIN po czym powiedziała że skontaktuje się że mną kierownik serwisu , ale do dziś zero odzewu. Umówiłem się do nieautoryzowanego warsztatu .

manitu2017 08-05-2019 11:24

Odp: ASO Germaz Zielona Góra - opinie
 
Moim skromnym zdaniem masakra,
w obecnej chwili mają 2 mechaników i terminy po 2 tygodnie czekania.
kadra jest słaba ludzie z łapanki większość pracowników już się zmieniła.
no i ceny z kosmosu.
szukam właśnie kogoś w ZG z komputerem bo do tych darmozjadów nie pojadę

mjoker 10-05-2019 21:34

Odp: ASO Germaz Zielona Góra - opinie
 
1 załącznik(i)
Jestem po wizycie w Germazie. Obsluga OK, nie mam uwag. Minusem jest to, ze nie ma automatu lub ekspresu do kawy, a trzeba prosic obsluge o kolejna kawke. Na poczatku padla propozycja, ale pozniej juz nie.
W serwisie spedzilem ok 5h, z czego ok 4h byl na warsztacie, pozniej myjnia - chyba ich najslabsze (najwolniejsze) ogniwo.
Plynu hamulcowego nie wymienili, bo podobno mam zapieczone 3 odpowietrzniki.
Nie wiem czy to norma w serwisach, ale po rozmowie z panią Patrycja uzyskalem rabaty, gdzie wymiana oleju w skrzyni wyszla na poziomie 890zl. W sumie wyszedl rabat na 560zl.
Ponizej ceny dla zainteresowanych.

rezowy 24-06-2019 10:56

Odp: ASO Germaz Zielona Góra - opinie
 
Już gdzieś o tym pisałem... Byłem, dwukrotnie - i aktualnie dzwonię do serwisu w G. Wlkp. W Zielonej Górze to jakiś PRL - godziny czekania, papierki wypełniane przez absolwentów chyba max szkół podstawowych... Pokrótce - po dwutygodniowych próbach dodzwonienia się, pojechałem osobiście, bo nikt ciągle nie odbierał. Tam termin mi podali na za 2 tygodnie. OK - przyjechałem, godzina czekania, wypełnianie papierków... Okazało się, że pracownik popełnił błąd - i dawaj od nowa, kolejne pół godziny. Auto przez ten czas stoi nietknięte. Potem wjazd na warsztat, komputer, połączenia brak - "bo się nie dało, nie wiemy czemu", takie wytłumaczenie. Zapraszamy na inny termin... Choć nie wiedzą, co poprawić, by następnym razem się udało. W recepcji mówią, że znowu za 2 tygodnie. OK- ale jak przyjadę i wyjdzie, co wyjdzie (w tym przypadku wymiana sprzęgła), "zrobicie mi to od razu? - Nie. Trzeba będzie się umówić na kolejną wizytę." Kuźwa... 1,5 m-ca samego umawiania się na wizyty, a gdy człowiek przyjedzie, to mu jeszcze powiedzą, że nie da rady. Nawet pani recepcjonistka mimochodem wygadała się, że klientów szlag trafia i wiązanki tam lecą często i to grube.
Dla kontrastu - dzwonię do Gorzowa i słyszę "zapraszam za kilka dni", max tydzień. I dodzwonić się można tego samego dnia.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.