Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|pomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Zgubiony kluczyk z pilotem Focus mk2 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=283456)

papiez4 12-07-2018 13:50

Zgubiony kluczyk z pilotem Focus mk2
 
Witam. Mam spory problem. Zgubiłem kluczyk z pilotem do mojej Foki MK2. Został mi tylko drugi zapasowy z immo, ale bez pilota do otwierania centralnego zamka. Zastanawiam się teraz jak wyjść z sytuacji. Czy jest możliwość kupna kluczyka z pilotem i przełożenia tam pastylki immo, żebym miał jeden kompletny kluczyk, a zapasowy służył tylko do otwierania? Czy może lepiej kupić kluczyk z pilotem, dociąć grot i ktoś mógłby mi zaprogramować pastylkę immo. Z tego co wiem to kompletny kluczyk w punkcie dorabiana kosztuje 500 zł i jest t bardzo dużo. Czy ktoś może mi doradzić jak i gdzie w Trójmieście lub okolicach załatwić ten problem? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

corneliusab 12-07-2018 13:53

Odp: Zgubiony kluczyk z pilotem Focus mk2
 
Odezwij sie do kolegi @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] , on ci zaprogramuje. Klucz z pilotem kup sobie np na alledrogo, moze byc uzywany, dotnij grot w punkcie, a programowanie jak wyzej

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

totek2 12-07-2018 14:46

Odp: Zgubiony kluczyk z pilotem Focus mk2
 
Jasne, jak coś to zrobię :)

mm32 12-07-2018 19:13

Odp: Zgubiony kluczyk z pilotem Focus mk2
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Sam sobie zrobisz Forscanem :)

corneliusab 12-07-2018 19:20

Odp: Zgubiony kluczyk z pilotem Focus mk2
 
To jeszcze dopisz moze jak, a nie forscanem.

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk

mm32 12-07-2018 19:31

Odp: Zgubiony kluczyk z pilotem Focus mk2
 
Opis znajdziesz na tym forum.
Podpowiem tylko,że trzeba skorzystać z opcji serwisowych.

hindus 13-07-2018 07:41

Odp: Zgubiony kluczyk z pilotem Focus mk2
 
Cytat:

Napisał papiez4 (Post 3004649)
Czy ktoś może mi doradzić jak i gdzie w Trójmieście lub okolicach załatwić ten problem?

1. Kupujemy pilot do Focusa Mk2 jaki nam się podoba
2. Zmieniamy w nim grot na nasz (ja w Tesco w Chylonii robiłem za 50 zł z ich grotem)
3. Programujemy kluczyki (potrzebny ELM327 i Forscan z rozszerzoną licencją - darmową po rejestracji), musimy mieć 2 pastylki. Błąd w tym miejscu np. uszkodzona albo w jakiś inny sposób niekompatybilna pastylka = uziemienie auta do czasu załatwienia 2 sprawnych pastylek.
4. Programujemy pilot jeśli mamy
5. Gotowe
Mnie dodanie drugiego kluczyka typu scyzoryk kosztowało w sumie 150 zł.

Została mi obudowa i dodatkowa pastylka (poczta się spóźniła i w rezultacie kupiłem cały kluczyk bo akurat gość sprzedawał w Gdyni), musiałbyś tylko dorobić grot - jakbyś był zainteresowany, odezwij się na PW :)

papiez4 18-07-2018 14:58

Odp: Zgubiony kluczyk z pilotem Focus mk2
 
Dziękuję bardzo za odpowiedzi.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.