Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] Centralny zamek po zamknięciu zaraz sam się otwiera dlaczego ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=195404)

opel97 16-12-2013 17:33

Centralny zamek po zamknięciu zaraz sam się otwiera dlaczego ?
 
Witam wszystkich mam forda focusa c-max z 2004 roku z silnikiem 1.6 tdci 109 KM i mam problem z centralnym zamkiem a mianowicie jak chce zamknąć drzwi z kluczyka bo mam tylko na kluczyk to po zamknięciu zaraz sam się otwiera i co to może być czy to któryś zamek jest zepsuty czy coś innego a i dodam jeszcze że po zamknięciu wszystkich drzwi świeci się kontrolka otwartych drzwi. Proszę o pomoc

jarek.123 16-12-2013 18:26

Odp: kłopoty z centralnym zamkiem
 
Wydaje mi się że to będzie uszkodzony mikrostyk w zamku, ale dla pewności najlepiej byłoby podłączyć pod kompa i sprawdzić błędy.

opel97 16-12-2013 18:41

Odp: kłopoty z centralnym zamkiem
 
podejrzewam zamek w drzwiach kierowcy bo po odłączeniu wszystkich zamków po kolei problem był ten sam tylko nie odłączałem jeszcze drzwi kierowcy

opel97 17-12-2013 13:19

Odp: kłopoty z centralnym zamkiem
 
Witam dziś właśnie wymieniłem zamek w drzwiach od kierowcy i nadal jest to samo czy ma ktoś jakieś pomysły

Paweł1 17-12-2013 19:57

Odp: Centralny zamek po zamknięciu zaraz sam się otwiera dlaczego ?
 
Skoro świeci się kontrolka otwartych drzwi to powinno pisać na wyświetlaczu , które drzwi są otwarte. Może tylna klapa?

opel97 17-12-2013 20:01

Odp: Centralny zamek po zamknięciu zaraz sam się otwiera dlaczego ?
 
Ale właśnie ja nie mam licznika z komputerem tylko ten zwykły a po za tym to sprawdzałem wszystkie drzwi i po każdym odłączeniu każdych drzwi jest to samo

opel97 18-12-2013 07:48

Odp: Centralny zamek po zamknięciu zaraz sam się otwiera dlaczego ?
 
Witam dziś zauważyłem nowy problem a mianowice podczas wyprzedzania i gwałtownego ruchu kierownicą w lewo zapaliła się kontrolka awarii silnika a później chciałem go przegonić i powyżej 4tys obrotów też się zapaliła co to może oznaczać?

tedi_k 18-12-2013 09:10

Odp: Centralny zamek po zamknięciu zaraz sam się otwiera dlaczego ?
 
Cytat:

Napisał opel97 (Post 2125780)
Witam dziś zauważyłem nowy problem a mianowice podczas wyprzedzania i gwałtownego ruchu kierownicą w lewo zapaliła się kontrolka awarii silnika a później chciałem go przegonić i powyżej 4tys obrotów też się zapaliła co to może oznaczać?

Może to oznaczać, że coś jest niedobrze...:mad: A na ile mocno nie dobrze można się dowiedzieć po podpięciu komputera. Wróżenie z fusów jest zdecydowanie mniej dokładne...:p
A tak pytanie za 100pkt - co to ma wspólnego z tematem wątku????

pcrb 18-12-2013 09:32

Odp: Centralny zamek po zamknięciu zaraz sam się otwiera dlaczego ?
 
może cos zaczyna sie z elektryką dziać wiesz jest teraz zimno wilgotno łatwo o przebicie jedz na ids-a i do elektryka a nie kombinujesz jak ci sie fura spali to bedziesz pisał co mogło spowodować zaplon.

opel97 18-12-2013 09:37

Odp: Centralny zamek po zamknięciu zaraz sam się otwiera dlaczego ?
 
może ma wspólnego bo to się zaczęło wszystko jak się zwalił ten zamek i te kontrolki zaczęły się świecić a do tej pory było wszystko ok.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.