Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Prośba o sprawdzenie używanego Forda z salonu PL (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=314215)

WorshipJesus 27-10-2020 10:24

Prośba o sprawdzenie używanego Forda z salonu PL
 
Cześć, dzień dobry!

Bardzo proszę o sprawdzenie auta z ogłoszenia (WF0SXXGCDSAB12852), link podaję poniżej:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Bardzo również proszę o komentarz odnośnie automatycznej skrzyni biegów w Focusie MK2. Podobno Focus MK2 1.6 motor bardzo dobry, ale czy dobrze się to łączy z automatyczną skrzynią biegów? Jaką skrzynię biegów posiada ten egzemplarz?
Pytanie: nie wierzymy sprzedawcom z salonu analogicznie jak handlarzom w kwestii bezawaryjności, bezwypadkowości, nie wymaga wkładu finansowego, igiełka, stan kolekcjonerski? :)
Nie dzwoniłem tam jeszcze, ale przypuszczam że salon jakoś przebadał to auto i ma jakiś raport techniczny. Czy jest on wiarygodny? Czy wskazane jest mimo wszystko sprawdzenie auta u mechanika lub ew. stacji kontroli pojazdów (o ile się zgodzą)?

Można powiedzieć, że to pierwsze auto, które kupuję świadomie (obecnego Opla kupiłem bez namysłu). Proszę o zrozumienie, dzięki.

Miłego dnia i z góry dzięki za pomoc,
Szymon

grundi_bdg 27-10-2020 15:09

Odp: Prośba o sprawdzenie używanego Forda z salonu PL
 
Nie ma zdjęć.
Auto ma 4 biegowy automat ( 4-bieg. przekł. autom. - 4F27E)
Auto miało incydenty
Auto w internecie wystawiony było 20 razy wg raportu Autobazy

WorshipJesus 27-10-2020 19:22

Odp: Prośba o sprawdzenie używanego Forda z salonu PL
 
Cześć Arek,
Bardzo dziękuję za pomoc. Przepraszam, czy możesz doprecyzować 'incydenty'?
Proszę o Wasze komentarze odnośnie tej skrzyni biegów i czy powinienem się przejmować tym, że auto było już 20 razy wystawione. Dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

grundi_bdg 28-10-2020 06:18

Odp: Prośba o sprawdzenie używanego Forda z salonu PL
 
Incydent, czyli zgłoszenie uszkodzenia w ubezpieczalni, mogła to być wymiana szyby, rysa po wandalu, cokolwiek, bez raportu, lub oględzin z miernikiem to wróżenie z fusów,

Co do samej skrzyni to się nie wypowiem bo nie znam jej. poczytaj w internecie i na forum jakie są wady i zalety tej skrzynia, z tego co pamietam to prosta konstrukcja bez żadnych trybów i udziwnień.

To że w 10 lat był 20 razy wystawiony w internecie nie musi o niczym świadczyć, automaty dopiero od niedawna w Polsce zyskują do tej pory było bardzo ciężko sprzedać automat i to może być powodem,

Myślę że warto wykupić raport jakiś ( autogazu 85 zł kosztuje) będziesz wszystko wiedział, co za incydenty, jakie, gdzie i kiedy ogłoszenia były w internecie itp,

Marcian 28-10-2020 08:00

Odp: Prośba o sprawdzenie używanego Forda z salonu PL
 
Cytat:

Napisał WorshipJesus (Post 3291919)
Cześć Arek,
Bardzo dziękuję za pomoc. Przepraszam, czy możesz doprecyzować 'incydenty'?
Proszę o Wasze komentarze odnośnie tej skrzyni biegów i czy powinienem się przejmować tym, że auto było już 20 razy wystawione. Dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.


Wykup raport i się dowiesz. autobaza, autodna - osobiście polecam autodna bo dostajesz w pdf na email a w autobazie po czasie znika raport.

Wojok 30-10-2020 10:54

Odp: Prośba o sprawdzenie używanego Forda z salonu PL
 
Mnie osobiście by mocno niepokoiło to, że auto tyle razy już ktoś chciał sprzedać. Zakładam, że każde ogłoszenie wisiało miesiąc, więc jesli auto ma 10 lat, a 2 lata próbowano je sprzedać to duża szansa, że jest z nim coś nie tak.

grundi_bdg 31-10-2020 08:54

Odp: Prośba o sprawdzenie używanego Forda z salonu PL
 
Cytat:

Napisał Wojok (Post 3292440)
Mnie osobiście by mocno niepokoiło to, że auto tyle razy już ktoś chciał sprzedać. Zakładam, że każde ogłoszenie wisiało miesiąc, więc jesli auto ma 10 lat, a 2 lata próbowano je sprzedać to duża szansa, że jest z nim coś nie tak.


Przy automatycznej skrzyni biegów to nic nadzwyczajnego, sam w 2008 roku sprzedawałem Opla Astre w automacie, i sprzedawałem ją dobre 8 może 9 miesięcy ( ogłoszenie cały czas wisiało w internecie) po decyzji o sprzedaży, na automat musiał się trafić klient,


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.