Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford EcoSport (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=195)
-   -   [EcoSport 2017- ] jaka dojazdówkę kupić? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=295877)

kolopeter 09-05-2019 19:33

jaka dojazdówkę kupić?
 
witam.
Poszukuje dojazdówkę , ponieważ żonka sie uparła.
Niestety robię to zdalnie ...zatem jestem ograniczony w pomiarach.
Może już ktoś kupił ...wiec mam pytania.
1 ile jest miejsca pod półką w bagażniku w najwyższej pozycji.
2 czy kazda 4x108 r15 bedzie pasowac?

wysokosc kola w aucie to cos okolo 65 cm , dojazdowki to najczęściej 58cm. znalazłem jedną nową o wysokosci 60-62 ,ale to cena 450zl i moze sie okazac ,ze bedzie i tak 58cm...więc po co przeplacać.

Pawlik257 09-05-2019 20:06

Odp: jaka dojazdówkę kupić?
 
Witaj. Mamy ten sam problem. Muszę kupic dojazdowke. Można z allegro kupic taniej jak zapewne widzialeś używke za 260zl. Tam musi być 125/80/16” co daje 62 cm średnicy a to wchodzi na styk do bagażnika. Dorzucasz lewarek z kluczem zamiast zestawu naprawczego i wsio. Polka dolna jest do „wywalenia” a koło wsadzic w pokrowiec. Lepiej tego nie widze. Zostsnie 1/3 wolnej powierzchni podlogi bagażnika - bedzie nie rowno ale zakupy przewieziesz czy jakis bagaż. Jak zostawisz polke to bedzie leżała na wypukłej części felgi dojazdówki i jest jakgdyby w powietrzu z 5cm na progiem bagażnika - słabo to wyglada. Szkoda ze ford nie dał głebszego bagażnika a widać ze mógłby.

citrovit 28-06-2019 13:40

Odp: jaka dojazdówkę kupić?
 
Ja kupiłem takie coś [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
i pokrowiec . Wysokość leżącego koła w bagażniku jest akurat taka,że można na koło położyć półkę i wchodzi w zagłębięnienia wewnątrz bagażnika i nic się nie rusza.

Pawlik257 28-06-2019 18:24

Odp: jaka dojazdówkę kupić?
 
Mam takie samo koło, ale półka leżąc na nim i tak odstaje ponad próg bagażnika z 3cm i jest sczelina. Trochę o głupio wygląda dlatego półkę położyłem na damo dno i na nią koło w pokrowcu.

tacim 27-09-2019 16:35

Odp: jaka dojazdówkę kupić?
 
A powiedzcie czy da się do normalnego auta założyć koło na klapę ? Czy są uchwyty montażowe.

pankrakus 29-09-2019 11:40

Odp: jaka dojazdówkę kupić?
 
Witam

W wersji z kołem na klapie => rejestracja jest w tylnym zderzaku.
Obstawiam, że jest inne przetłoczenie klapy

pozdrawiam
pankrakus

Pawlik257 30-09-2019 06:45

Odp: jaka dojazdówkę kupić?
 
Zasłonisz kamerę cofania. W wersji z kołem nie ma kamery. Montaż może i jest możliwy ale chcesz wiercić?

Toscana 30-09-2019 14:29

Odp: jaka dojazdówkę kupić?
 
A propos montażu kamery przy kole na tylnych drzwiach - facet montujący kamery stwierdził, że to strata kasy, bo obraz jaki kamera byłaby w stanie dostarczyć nie byłby satysfakcjonujący.

TOMAS 30-09-2019 21:34

Odp: jaka dojazdówkę kupić?
 
Obraz jest całkiem OK, uzytkuje jeszcze Corolle i tam kamera jest gorsza

Toscana 01-10-2019 07:13

Odp: jaka dojazdówkę kupić?
 
Odniosłam się do sensu montowania kamery cofania w przypadku posiadania koła na klapie. Masz tam koło?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.