Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Nieoryginalne radio i Convers+ (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=287215)

VoSooler 11-10-2018 20:06

Nieoryginalne radio i Convers+
 
Cześć! Mam do Was pytanie, czy np. jak kupię sobie radio JVC, Pioneer czy coś innego to czy jest możliwość współpracy z Conversem czy nie ma szans? Pozdrawiam :)

leszcz 11-10-2018 20:17

Odp: Nieoryginalne radio i Convers+
 
Cytat:

Napisał VoSooler (Post 3040833)
JVC, Pioneer czy coś innego to czy jest możliwość współpracy z Conversem czy nie ma szans?

Nie ma szans . Tylko radio co ma współprace po CANie

yaris1 12-10-2018 09:23

Odp: Nieoryginalne radio i Convers+
 
Czyli dobry Chińczyk o ile taki jest ��

rojass 15-10-2018 10:15

Odp: Nieoryginalne radio i Convers+
 
O ile wiem, to nie ma niestety.

muaddib 15-10-2018 13:23

Odp: Nieoryginalne radio i Convers+
 
W poprzednim Mondeo (2012) miałem radio EONON 5162. Obsługuje w sposób ogranioczone Converse+ - wyświetla częstotliwość radia, nr ścieżki z CD/USB/karty pamięci oraz rodzaj wybranego źródła. Oczywiście pełne sterowanie z kierownicy.
Ogólnie polecam - system był na Windows Mobile, nie na Androidzie.

VoSooler 15-10-2018 20:56

Odp: Nieoryginalne radio i Convers+
 
Są takie chińczyki: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Nawet zastanawiam się nad kupnem tego, cały panel się wstawia, współpraca z CAN, na androidzie, 10,4cala.

sesser 15-10-2018 21:59

Odp: Nieoryginalne radio i Convers+
 
Mnie sie te modele a'la tesla strasznie nie podobają.

Czaje się na takim model :)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Szkoda, że C500+ ma tylko 2GB ramu i Android 6.0... tzn, będzie wszystko działać i to bardzo szybko, ale jednak :)

Widziałem dzisiaj już pierwszy model PX6 ! Six-core 2.0Ghz! Powinno to chodzi przynajmniej tak płynnie jak Galaxy S8 albo i nawet lepiej

jarek33 16-10-2018 07:30

Odp: Nieoryginalne radio i Convers+
 
Cytat:

Napisał sesser (Post 3042446)
te modele a'la tesla

ale one są zamiast radia ze sterowaniem klimą i nawiewami

a Twoje jest zupełnie inne panel od klimy masz osobno a nie razem z radiem

muaddib 16-10-2018 09:30

Odp: Nieoryginalne radio i Convers+
 
Cytat:

Napisał sesser (Post 3042446)
Mnie sie te modele a'la tesla strasznie nie podobają.

Czaje się na takim model

Tylko zwróć uwagę, że nie obsługują sterowania z kierownicy, ani C500+ ani G10. A liczba rdzeni przy tych mało wydajnych procesorach ma małe znaczenie, RAM już bardziej. Tu się liczy optymalizacja systemu, a ona jest przy tego rodzaju wynalazkach - kiepska.

sesser 16-10-2018 09:35

Odp: Nieoryginalne radio i Convers+
 
To tutaj się nie zgodzę, mam w drugim aucie C500 i działa mi sterownie z kiery z zewnętrznym dekoderem can-bus. Oraz sam system chodzi dużo plynniej niż na 4rdzeniowym Bosionie.
Jeśli chodzi prędkość działania to kiepskim nazwał był fabrycznego NX-a, Convers też nie grzeszy prędkościa w porównaniu do tych urządzeń, że juz nie wspomne jakości grafik i rozdzielczości ekranu :D
Do tego jeszcze ekran jest IPS, a to już mega różnica! Zobacz sobie filmiki na YT, nie ma problemu z obsługą sterowania z kierownicy w C500. Jest nawet recenzja C500 kogoś z PL, gościu ma Conversa i sterownie z kiery, wszytsko ładnie działa. Chyba, że C500+ to jakiś inny wogole model, ale w opisie jest jak byk: Funkcje specjalne:Wsparcie Steering Wheel Control.

Update: własnie dostałem odpowiedz od oficialnego dystrybutora: "Yes, this C500+ model also support steering wheel buttons and converse+ function". Na jakiej podstawie takie wnioski wyciągnałeś ? :)

Cytat:

Napisał muaddib (Post 3042559)
Tylko zwróć uwagę, że nie obsługują sterowania z kierownicy, ani C500+ ani G10. A liczba rdzeni przy tych mało wydajnych procesorach ma małe znaczenie, RAM już bardziej. Tu się liczy optymalizacja systemu, a ona jest przy tego rodzaju wynalazkach - kiepska.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.