Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Wymiana żarówki H7, przedni reflektor (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=240517)

sdawia 11-03-2016 09:51

Wymiana żarówki H7, przedni reflektor
 
Wymiana żarówki H7, przedni reflektor, MKV

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Jarek_Lodz 11-03-2016 12:09

Odp: Wymiana żarówki H7, przedni reflektor, MKV
 
No i LUX, ciekawe ile będą chcieli za taką przyjemość w ASO ;) ??

Golson 11-03-2016 12:23

Odp: Wymiana żarówki H7, przedni reflektor, MKV
 
Czasem mam wrażenie, że debile projektują te auta...

Jak to jest, że w Octavii II można wyjąć reflektor w 30 sekund z przerwą na podrapanie się po dupie, a ford zawsze wymyśli jakiś patent, w którym o powodzeniu decyduje 2 pary rąk, faza księżyca i komplet narzędzi...

Już widzę wyciąganie tych spinek przy -10 stopniach w nocy na parkingu przy autostradzie...

MaXyM 11-03-2016 12:36

Odp: Wymiana żarówki H7, przedni reflektor, MKV
 
Bo Skoda jest Simply Clever.
Ale Ford nie zawsze swiecil zlym przykladem. W FF1 zarowki sie wymienialo jedna reka po podniesieniu klapy.
Dzis Ford jednak nie jest wyjatkiem bo w wiekszosci aut sa podobnie powalone rozwiazania. Ale ta wymiana zarowki w MK5 to przegiecie do potegi.

A tak BTW to wideo juz bylo tu na forum pare mies. temu.

jvc 11-03-2016 12:54

Odp: Wymiana żarówki H7, przedni reflektor
 
haha myślałem że w mk4 się już średnio przyjemnie wymienia żarówkę ,ale tutaj to już jest mistrzostwo :D

slawek-kali 11-03-2016 13:00

Odp: Wymiana żarówki H7, przedni reflektor
 
Prawie jak w Ka :D

krzychu996 11-03-2016 13:05

Odp: Wymiana żarówki H7, przedni reflektor
 
Przeciez to jest chore, myslac o nastepcy mojego MK4, MK5 staje sie coraz mniej porzadanym autem. Pol przodu trzeba rozebrac w razie awari zarowki... przy okazji pewnie 1/3 spinek sie zgubi a kolejne 1/3 sie polamie zmieniajac to w nocy

Mediana 11-03-2016 13:10

Odp: Wymiana żarówki H7, przedni reflektor
 
Dla tych co mają fabryczne H7 - wymieńcie je na mocniejsze, bo strasznie na żółto świecą te OEM-we żarówki.
Ja w swoim MK4 miałem podobnie.
M...
P.S.
Obejrzałem filmik, może lepiej zostawcie te żółto świecące żarówki - na pewno dłużej poświecą....

weuek 11-03-2016 14:24

Odp: Wymiana żarówki H7, przedni reflektor
 
Cytat:

Napisał krzychu996 (Post 2555252)
Przeciez to jest chore, myslac o nastepcy mojego MK4, MK5 staje sie coraz mniej porzadanym autem.

Trafna uwaga. Niestety, jest to tendencja globalna, ale przyznać trzeba fordowi, że skutecznie stara się w tym przodować.

W poprzednim aucie wymieniałem każdą żarówkę w lampie przód/tył w minutę bez demontażu lampy. Ale to se ne wrati... :-(

Malenstwo8 11-03-2016 14:47

Odp: Wymiana żarówki H7, przedni reflektor
 
Cytat:

Napisał weuek (Post 2555317)
Trafna uwaga. Niestety, jest to tendencja globalna, ale przyznać trzeba fordowi, że skutecznie stara się w tym przodować.

W poprzednim aucie wymieniałem każdą żarówkę w lampie przód/tył w minutę bez demontażu lampy. Ale to se ne wrati... :-(

Może w ten sposób zmuszają do brania ledów :)
Po dobrym rabacie nawet sie nie zauważy, że się je zamówiło, a świecą rewelacyjnie i do tego powinny być bezawaryjne :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.