Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|zachodniopomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=133)
-   -   pomalowanie zderzaków (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=80548)

resko 11-10-2009 17:17

pomalowanie zderzaków
 
witam,kupiłem niedawno do swojego mk2 nowe zderzaki i mam pytanie czy ktoś z Was wie o dobrym lakierniku i nie zbyt drogim co mógłby pomalować mi je?Kolor zderzaków chcę aluminium,bardzo proszę o pomoc bo sam nie mam pojęcia co i jak.Pozdrawiam.

TOMAS 11-10-2009 17:23

Odp: pomalowanie zderzaków
 
Godny lakiernik to AUTO EFEKT na Autostradzie Poznańskiej, pracował w ASO jako lakiernik a teraz na swojim. Też maniak forda bo ponoć zamówił MK4 2.2 TDCi

mad 11-10-2009 17:58

Odp: pomalowanie zderzaków
 
TOMGOL ten lakiernik to jest na Ustowie czy na Niklowej pod mostem???

resko 11-10-2009 18:09

Odp: pomalowanie zderzaków
 
a może ktoś ma kolegę który potrafi malować i chciałby sobie zarobić?chciałbym w miarę możliwości zrobić to jak najtańszym kosztem

TOMAS 11-10-2009 18:45

Odp: pomalowanie zderzaków
 
Cytat:

Napisał mad (Post 1262674)
TOMGOL ten lakiernik to jest na Ustowie czy na Niklowej pod mostem???

Niklowa sorry że nie doprecyzowałem

corneliusab 11-10-2009 19:23

Odp: pomalowanie zderzaków
 
A ja mam pytanie jak samemu przelakierowac zderzak. Zmienialem zderzak z halogenami na miejsce zderzaka bez halogenow, ten nowy jest koloru ciemna zielen metalik, moj essi jest koloru hiszpanska czerwien ale nie metalik. Czy wystarczy, ze go zmatuje papierem wodnym powiedzmy 1500 i przelakieruje na czerwony i po sprawie czy to nie wystarczy:?: Oczywiscie lakier zamowie sobie w lakierni w sprayu razem juz z utwardzaczem.

Pozdro

wojtbf1 11-10-2009 19:53

Odp: pomalowanie zderzaków
 
Ja mam znajomego który prowadzi mały zakład lakierniczy, może nie jest super- hiper specjalistą ale jak dla mnie wystarczy, no i bierze za usługę nieduże pieniądze. Mogę się zapytać o koszta, napisz dokładnie co i jak chciałbyś zrobić. :one:

resko 12-10-2009 05:15

Odp: pomalowanie zderzaków
 
kupiłem dwa nowe zderzaki stuningowane trochę szersze jak zwykłe i chodzi mi żeby je prysnąć na kolor aluminium albo jasny szary bez połysku,tylko kolor matowy,zapytaj ile by sobie życzył za taką usługę,pozdrawiam.

bercik 12-10-2009 10:54

Odp: pomalowanie zderzaków
 
No cóż ja w czwartek miałem nieprzyjemną przygodę i miałem założyć podobny wątek jednak podczepię się pod ten. Też szukam lakiernika który za niewielkie pieniądze pomaluje mi zderzak. Ta sytuacja była też powodem mojej nieobecności na spocie. Siedziałem w garażu i robiłem samochód.

resko 12-10-2009 19:42

Odp: pomalowanie zderzaków
 
wojtbf1 wiesz już coś na temat pomalowania?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.