Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fusion (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=100)
-   -   [Fusion] Wymiana zegarów (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=329112)

Krespo 21-09-2013 19:19

Podmiana Licznika
 
witam serdecznie obecnie w moim aucie posiadam tak owy licznik

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

czy mogłbym zmienić go na taki:)?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Lubie estetykę a wydaje mi się dużo ładniejszy:) aczkolwiek boje się kupić w ciemno:P

wiem że na tym drugim zdjęciu jest anglik chodzi mi tylko czy taki model bedzię chodził prawidłowo , jeźeli tak to poszukam EURO i z TDCI

kubaw20055 21-09-2013 19:30

Odp: Licznik
 
Będzie działać normalnie, ale po co montować z anglika ?

Tutaj są europejskie do diesla i nawet tańsze ;)


[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Krespo 21-09-2013 19:34

Odp: Licznik
 
fajnie ;) Przebieg zapisany jest w PC wiec nowy licznik bedzie pokazywać "mój" stan licznika prawda:D?
Dzięki bardzo:)

asterix78 22-09-2013 01:07

Odp: Licznik
 
Witam, nie jestem pewien jak jest w fusionie, ale mondeo stan licznika miało właśnie w liczniku zapisany, podobnie maja fiaty. Po wymianie licznika zapewne trzeba będzie jechać do serwisu i zrobić korektę przebiegu. W tych ogłoszeniach na alllegro przy licznikach podane są przebiegi więc coś to chyba musi oznaczać? Może wypowie się ktoś kto podmieniał licznik.

asterix78 30-09-2013 21:03

Odp: Podmiana Licznika
 
Witam! Mam pytanie czy ktoś już podmieniał licznik w FF? Czytałem gdzieś że jest w nim immobiliser i po zamianie licznika auto nie da się odpalić, miałem zamiar kupić licznik po lifcie, bo jednak ładniejszy od tego co mam i zamienić u siebie, w moim co chwilę przestaje działać prędkościomierz i nie wskazuje przebiegu, mechanik stwierdził że może być wina licznika,a że mam wersję angielską to licznik do anglika idzie tanio kupić, jednak jeśli immo jest właśnie w nim to przekładka odpada??

Gimnastikball 03-10-2013 12:19

Odp: Podmiana Licznika
 
Immo jest w sterowniku silnika

Pamięc kilometrów siedzi w liczniku

asterix78 03-10-2013 16:21

Odp: Podmiana Licznika
 
Wczoraj auto oddałem do mechanika na wymianę licznika, miało być gotowe na wieczór, zadzwonił po paru godzinach że auto po wymianie zegarów nie odpala i trzeba poczekać aż zaprogramują licznik, jutro mam go odebrać zobaczę co zdziałali.

Krespo 03-10-2013 18:55

Odp: Podmiana Licznika
 
możemy poprosić o zdjecie Gdy odzyskasz?:)

asterix78 05-10-2013 16:52

Odp: Podmiana Licznika
 
witam, dziś odebrałem auto z naprawy, zegary zostały wymienione na te po lifcie, zaprogramowane, z tym że miałem wersję oryg. w milach (z małą podziałką km) z przebiegiem milowym, a teraz mam wersję europa przebieg i prędkość w km, irlandzki "fachowiec" ustawił mi przebieg z 132000 mil na 132000 km, różnica nieduża :-) prędkościomierz nadal nie działa we wtorek jadę na wymianę sensora prędkości vss, kolejny problem że licznik zawyża prędkość o ok 20km\h, z tego co zauważyłem przy wyłączonym zapłonie na postoju wskazówka licznika spoczywa na kresce 10 km\h, czyżby wskazówka źle założona? ręce opadają.

Krespo 05-10-2013 19:27

Odp: Podmiana Licznika
 
hmm gdybyś był w Polsce , jakbyś przesłał mi stary licznik u wuja bym go ogarnął, ma spory warsztat i fachowca z forda w zespole. nadal czekamy na fotke z przeróbki:P


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.