Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Fotorelacje z napraw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=163)
-   -   [modyfikacja] Instalacja tempomatu w TDCI - opis {mondeo} (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=89337)

facio 08-11-2019 14:56

Odp: Instalacja tempomatu w TDCI - opis {mondeo}
 
Jakbym mógł ciebie prosić o schemat byłoby super. Resztę postaram się doczytać z postu.

jm326 29-01-2020 19:32

Odp: Instalacja tempomatu w TDCI - opis {mondeo}
 
Znalezione:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
;)

Pablo_X 29-01-2020 19:48

Odp: Instalacja tempomatu w TDCI - opis {mondeo}
 
No proszę :wink: Moja instrukcja :D
Jakie czasy, kiedy to było... 8)

bluebob 29-01-2020 20:53

Odp: Instalacja tempomatu w TDCI - opis {mondeo}
 
Ooo, a ja sobie z ciekawości otworzyłem Twoją instrukcję i na końcu jestem wymieniony jako zasłużony :D Wcześniej jakoś tego nie zauważyłem :)

Aż mnie zawstydziłeś :D:D:D

Pablo_X 30-01-2020 20:27

Odp: Instalacja tempomatu w TDCI - opis {mondeo}
 
Wtedy człowiek był młody i chciał zmieniać świat, tworzyć coś dla pokoleń... współpracować... wzbogacać otoczenie :p
Do wielu rzeczy dochodziło się wspólnie :)
Dziś już tak się na to nie patrzy, proza życia niestety :?
Ale miło wspominam swoje prawdziwie pierwsze auto i rozkminę g:D

bluebob 30-01-2020 21:31

Odp: Instalacja tempomatu w TDCI - opis {mondeo}
 
Święte słowa!

Kubaxhd 29-06-2020 18:09

Odp: Instalacja tempomatu w TDCI - opis {mondeo}
 
Witam
Wiem że to bardzo stary post ale, mam pytanie odnośnie założenia tempomatu w 2.0 tdci ale w automacie ma ktoś jakiś schemat?
szukałem ale nie mogłem znaleźć nic o tempomacie w automacie

warriorspray 26-10-2020 14:56

Odp: Instalacja tempomatu w TDCI - opis {mondeo}
 
podbijam, udało się może komuś namierzyć schemat dołożenia tempomatu w MK3 automat TDCI? Za pewne nie wystarczy dołożyć jeden zamiast dwóch czujników w pedały?

warriorspray 01-09-2021 12:53

Odp: Instalacja tempomatu w TDCI - opis {mondeo}
 
Dla potomnych odnośnie wersji TDCI z automatyczną skrzynią biegów: w weekend przełożyłem poduszkę z przyciskami do tempomatu, ja miałem w pełni obsadzone kable w kostce przy kierownicy (5 kabli) od strony kolumny kierownicy. Z kolei w poduszce z tempomatem miałem także 5 kabli (więc 1:1), a w starej poduszce bez tempomatu miałem tylko 2 kable. Odnośnie dodatkowego czujnika przy pedale hamulca, to znów miałem kostkę gotową, jedynie nieobsadzoną czujnikiem. Po prostu wpiąłem dodatkowy czujnik w istniejące miejsce. Dziś byłem aktywować tempomat ale dopiero w 3 warsztacie specjalizującym sie w fordzie to mi się udało. Chyba mieli jakieś tanie chińczyki i nie szło. Więc u mnie przeróbka była prosta (30min montaż części) + potem zabawa z próbą aktywacji. Mondeo MK3 automat TDCI 115KM, 2003.12 (już polift).

lukkar11 05-11-2021 19:53

Odp: Instalacja tempomatu w TDCI - opis {mondeo}
 
Witam, potrzebuję kogoś ze śląskiego kto aktywuje tempomat w Mondeo MK3 2.0 TDCI.
Czujniki i przyciski zamontowane.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.