Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Dealerzy, ASO i stacje paliw (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=114)
-   -   Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=94672)

robert2 15-03-2010 23:03

Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.
 
Najgorszy serwis Forda jest chyba w Lublinie moim zdaniem ze względu na brak innej alternatywy w okolicy a w serwisie nikomu nie zależy na rozwiązaniu problemu który wielokrotnie zgłaszałem na gwarancji ,obsługujący pan odpowiedzialny za gwarancję jest tak zadufany w sobie że rozmowa jest prawie niemożliwa , samochód jest wprowadzony na serwis żeby sobie postał cały dzień a następnego dnia odpowiedz,albo nie przyszły części albo usterka nie wystąpiła i tak przez pół roku odbijanie piłeczki a gwarancja leci i leci .Nie wiem czy ja mam takie szczęście do tego serwisu czy trzeba go omijać z daleka.Jak ktoś ma inną opinie proszę o opis.

TOMAS 15-03-2010 23:15

Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.
 
Zadzwoń pod numer 22 608 67 67 i zgłos problem jak masz z ASO. Ja załatwiając pewną sprawę ciągle słyszałem w ASO, że to co chcę jest nie możliwe a po telefonie zrobiło się możliwe :)

WWP 15-03-2010 23:19

Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

snupolek 16-03-2010 00:19

Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.
 
Z tego co widzę, prezes Bemo nakazał całej zmianie wejść do neta i głosować.
Mz ten serwis jest słaby i niekompetentny
Na ścianie wisi dyplom ukończenia kursu ale tylko szefa serwisu
a wszystkich reperatur dokonują chłopaki po ZDzetach i to młotkiem
Raz wyrwał mi butem tą badziewiastą listwę progową i skleili silikonem
mimo,że spinki kosztowały po 8 zł

szczerze odradzam Bemo

odradzam również Auto Watin

"do Bydgoszczy będę jeździł a moja noga tu już więcej nie stanie"

Pulse 16-03-2010 08:47

Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.
 
No to rzeczywiście do Bydgoszczy będziesz jeździł bo w Pozku poza Watin i Bemo niewiele Ci zostanie.
IMO z trojga złego najmniej najgorszy w Poznaniu jest Watin, przed Bemo przy Auchanie a na końcu Bemo Mogielińska.

fred33 16-03-2010 09:08

Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.
 
Powiem tak w Bydgoszczy na 4 i w Toruniu na 4 , obsługa ok, czasami kombinują na cenach części, ale jak to wszędzie na razie złego słowa nie mogę powiedzieć , ale też nie wychwalam.
Z&Z Auto Złomańczuk 87-100 Toruń, ul. Gdańska 4
Bieranowski Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer 85-840 Bydgoszcz Nowotoruńska 8

Marcinj2 16-03-2010 11:44

Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.
 
Czy Bemo na Opłotkach tez jest do niczego ?

Pulse 16-03-2010 13:23

Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.
 
Jakkolwiek nie oceniać wiarygodności tygodnika Auto Świat, to można założyć iż testy ASO mogą być dość wiarygodne. W swoim czasie był test kilkunastu ASO Forda i z poznańskich najwyżej wypadł Auto Watin w Jelonku, ale było to ok 3 lat temu, więc mogło się coś zmienić od tego czasu. Na lepsze lub gorsze.

hokeistatk 16-03-2010 14:54

Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.
 
A może ktoś wypowie się o serwisach na śląsku. ja jeżdżę do Multeximu i jest ok a minęło już 1,5 roku. Byłem już 2 razy na przeglądach i teraz zbliża się 3 i z gwarancją nie ma problemu. Jeżeli coś dolega mojemu mondkowi to potrafią naprawić a i z wymiana części nie ma problemu (oczywiście w ramach gwarancji) Polecam :)

gerwek 16-03-2010 15:34

Odp: Najlepsze i najgorsze serwisy Ford (ASO)opinie.
 
Auto Boss Chorzów:) Świetna obsługa i zero problemów:)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.