Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Dorabianie klucza (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=79152)

mondek26 21-09-2009 20:36

Dorabianie klucza
 
Witam!
Mam pytanie ,czy ktos moze dorabial kluczyk do auta z pilotem i immobilaizerem i wie jaki to jest koszt? Mam tylko jedna sztuke i chcialbym miec zapasowy w razie czego. A ztego co wiem to orginalny kluczyk mozna dorobic tylko w serwisach.

damius.nl 21-09-2009 21:03

Odp: Dorabianie klucza
 
witam,

na allegro jedna osoba sprzedaje oryginalne kluczyki z pilotem do Forda (NOWE). Kluczyk z pilotem to koszt okolo 200zl. Pamietaj, ze musisz kupic nowy kluczyk, ktory nigdy nie byl programowany. Kluczyk mozna tylko raz zaprogramowac do jednego auta. Wyrzezbienie to okolo 50zl, z wyrzezbionym jedziesz do serwisu i tam w 10minut Ci go zaprogramuja. U mnie powiedzieli, ze jak rzuce 50zl to mi zrobia ;) W sumie koszt okolo 300-350zl. Mozesz tez zamowic kluczyk w serwisie po kodzie auta. Przyjdzie wyrzezbiony, wtedy trzeba tylko zaprogramowac. Koszt okolo 500zl

Pozdrawiam i zycze powodzenia

s3c1k 22-09-2009 08:36

Odp: Dorabianie klucza
 
nie bardzo rozumiem przedmowce, o co chodzi ze kluczyk musi byc nowy?
Rozumiem ze grot musi byc nowka sztuka bo inaczej sie go nie natnie tak zeby pasowal do zamka czy stacyjki, ale pilot wcale nie musi byc nowy.
W pilocie programuje sie centralny zamek i w pilocie wlasnie zakodowany jest immo i pilot ten wcale nie musi byc nowka sztuka (wiem bo sam dorobilem sobie caly kluczyk z uzywanym pilotem - caly koszt nie przekroczyl 200zl z kodowaniem w ASO)
Pozdrawiam

mondek26 22-09-2009 20:41

Odp: Dorabianie klucza
 
Dzieki za informacje! Mam jeszcze dwa pytania, skad wziales uzywanego pilota i gdzie mam szukac kodu auta ?

wojtbf1 22-09-2009 21:12

Odp: Dorabianie klucza
 
Cytat:

Napisał damius.nl (Post 1249431)
z wyrzezbionym jedziesz do serwisu

Po co???? Ja swój dorabiałem w punkcie dorabiania kluczy, gość posiadał sprzęt do kodowania klucza który podpiął pod gniazdo diagnostyczne, koszt razem 250 zł (na początku wiosny).

wojtbf1 22-09-2009 21:19

Odp: Dorabianie klucza
 
Aaaaaaaaaa, sorki ,niedoczytałem, mój jest bez alarmu, jednakze sam klucz i imobilizer to nie problem.

turion 01-10-2009 22:04

Odp: Dorabianie klucza
 
siemka
bzdura z tym nowym kluczykiem
wcale nie musi byc nowy
kupiłem kluczyk uzywke z pilotem do mk3 na allegro za 45 zł
do tego pióro surówke za 30 zł tez na allero z auto watinu w poznaniu
mam immo i alarm w moim mondku
pojechałem na głogowską w poznaniu i za 70 zł
zrobili mi klon mojego kluczyka na tym pilocie
łacznie nie wyniosło mnie to wiecej niz 150 zł i daje głowe ze działa
tak wiec idzie uzywanego pilota zakodowac i alarm i immo tylko pióro trzeba nowe rzecz jasna dociąc dlatego surówke kupiłem

pozdro for all

karpiol 23-10-2009 23:38

Odp: Dorabianie klucza
 
Hej, czy możesz powiedzieć gdzie na Głogowskiej w Poznaniu zaprogramowali ci kluczyk?
Dzięki.

mondeo70235 23-10-2009 23:58

Odp: Dorabianie klucza
 
może być pilot używany,programujesz i działa

karpiol 24-10-2009 12:16

Odp: Dorabianie klucza
 
Cytat:

Napisał mondeo70235 (Post 1271584)
może być pilot używany,programujesz i działa

Ok, pilota zaprogramuję ale czy klucz "surówkę" dopasują na Głogowskiej? (mam immo + autoalarm)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.