Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|świętokrzyska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=141)
-   -   O wszystkim i o niczym (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=89137)

tomek81ostr 19-01-2010 00:23

Hej hej

Doszedłem do wniosku że przyda nam się i taki temat gdzie można popisać o głupotach i sprawach nie do końca związanych z wyżej do tej pory wymienionych:) Dzięki czemu unikniemy zaśmiecaniu konkretnych tematów...:)???



Mam nadzieję że się przyjmie moja sugestia:one: ???

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


link do historii...czyli mini spocik górali nisko piennych:)... Oby w tym roku udało się nam lepiej...

Basia 19-01-2010 11:37

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Pewnie że się przyda, coś do luźnych pogadanek jestem za a nawet 3 razy za...
Pozdrawiam.

tomek81ostr 19-01-2010 17:42

Odp: O wszystkim i o niczym
 
No i nie jest dobrze, żaden szrot w Ostrowcu, żaden warsztat ani nikt z zaprzyjaźnionych osób od forda nie posiada takiego rozrusznika...echh

A podróż MPK do pracy przyprawiła mnie dzisiaj o dreszcze znajdując się w samym środku babć przekup...cholernie zimnym autobusie, gdzie przez szybę można zobaczyć tylko szron i nic więcej...

Dobrze że są ferie i młodzieży szkolnej nie ma dzięki czemu znalazłem nawet miejsce siedzące:)

Mitaro 19-01-2010 22:49

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Aaaa bo z wami się tak umawiać na jakiś spot. Jak rzucił jeden hasło na sierrafan to w 6dni się zebraliśmy i było spotkanie na miedzianej górze. Niby było nas mało, tylko 5aut (bo była mowa żeby trochę polatać bokiem po tym śniegu) ale po paru kółkach, dojechało 3 beemki i nawet jeden poldonos :) No i fajnie było. Ale były straty, pokrzywione felgi i przestawiony kosz na śmieci :) Niestety jeszcze niektórym brakuje żeby być prawdziwym DK :)

tomek81ostr 23-01-2010 16:55

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Narzekać narzekać i tylko narzekać, a samemu jakoś nikt nic nie organizuje...echh...
A swoja droga jaka cisza nastała!!!!
Pobudka....

Basia 23-01-2010 21:07

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Cytat:

Napisał tomek81ostr (Post 1340954)
Narzekać narzekać i tylko narzekać, a samemu jakoś nikt nic nie organizuje...echh...
A swoja droga jaka cisza nastała!!!!
Pobudka....

Gdzie cisza nastała? może przed burzą.
Atak na poważnie jak nie dostałeś tego rozrusznika to zadzwoń tu 0413684374 jest to sklep w Kielcach jak czegoś nie mają na sklepie to na drugi dzień będzie jak tylko zamówisz to pewne a tu masz adres tego sklepu ul. 1-go Maja 222c mają tam używane, regenerowane oraz nowe części.
Pozdrawiam.

Ps. a co się stało z twoim rozrusznikiem?.

tomek81ostr 23-01-2010 22:42

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Dzięki, ale udało się:) autko już poskładane z nowym rozrusznikiem:) Jak by nie mówiąc moja praca pomaga w znalezieniu części:) wiec juz śmigam na nowo:)))

Basia 23-01-2010 22:52

Odp: O wszystkim i o niczym
 
To super że znalazłeś tą część bo podejrzewam że chodziłeś pieszo do pracy zamiast mzk.

tomek81ostr 24-01-2010 03:09

Odp: O wszystkim i o niczym
 
w najgorszej chwili znajoma poratowała swoim samochodem wiec uchroniłem się przed komunikacją miejską:)) Chawła jej za to.....

Ale tak czy inaczej dobrze że już moja scorupcia jest zwarta i gotowa do jazdy:)))):one:

Żabka13 24-01-2010 14:26

Odp: O wszystkim i o niczym
 
Orientujecie się może gdzie w Kielcach dostane komplet śrub do głowicy? Nigdy nie kupowałam więc może ktoś wie? Nowe by mi się przydały bo piszą że starych lepiej nie dawać, a chcę mieć zrobione porządnie.
No i zima nas dopadła na całego, jak sobie radzicie w takie mrozy z odpalaniem autek?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.