Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Ogólne] Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=270516)

mottom 07-06-2018 15:02

Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] masz inne radio i dla tego potrzebujesz inny separator. Ja mam w chińczyku zwykłe gniazdo antenowe a w oryginalnym radiu miałem 2x fakra i dlatego kupiłem taki separator.

xlr8 24-09-2018 10:36

Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV
 
Witajcie,
Kupiłem BX-440, zamontowałem do S-Max'a, działa convers+, sterowania z kierownicy, wizualizacja klimatroniku, wizualizacja czujników cofania na radiu. Mam tylko jeden problem, sygnał z czujników cofania dubluje się (oryginały razem z sygnałem z radia), może jakieś magiczne ukryte menu ? Ktoś, coś ?

mottom 25-09-2018 09:21

Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] możesz pokazać wizualizację czujników parkowania? Wchodziłeś do ukrytego menu w radiu? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

xlr8 06-10-2018 05:37

Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV
 
Cytat:

Napisał mottom (Post 3034071)
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] możesz pokazać wizualizację czujników parkowania? Wchodziłeś do ukrytego menu w radiu? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Szacun, przekopałem kawałek sieci ale [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] nie znalazłem, dziś sprawdzę czy w ogóle to funkcjonuje. Według mnie, sygnał z parktronika w radiu pomija Androida (działa praktycznie po zapłonie), majfrend nie za bardzo potrafił pomóc.
Poniżej filmiki jak to działa:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mottom 06-10-2018 08:36

Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] są 3 stosowane rozwiazania czujników parkowania. Nieoryginalne będą działały niezależnie od radia, fabryczne korzystajace z głośników i radia oraz fabryczne mające małe buzzery schowane w słupkach (chyba lewy przedni i prawy tylny). Spróbuj namierzyć źródło dźwięku. Może bedziesz musiał odłączyć buzery ze słupków.

xlr8 06-10-2018 11:33

Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] Mam fabryczne z głośniczkami w słupkach (2 różne tony), pozbywać się ich nie chcę więc, jeśli sobie nie poradzę, wycinam interface CAN. Spróbuję jeszcze zmianę globalnej konfiguracji z elmconfig. Dziś wyciągam CBF z garażu :619:, S-Max może poczekać. Tak, czy inaczej, dam znać dla potomnych jak poszło.

xlr8 13-10-2018 11:34

Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV
 
Jak przypuszczałem, zmiana central config'u nic nie dała, buzerek jest wbudowany w radio (działa niezależnie od androida, ale po CAN'ie), odpięcie przewodu "Parking" od radia również bezskuteczne. Odciąłem interface CAN, spiąłem KEY1 i staram się przy flaszce zapomnieć o porażce :) Płaczu nie będzie.

yaris1 18-10-2018 08:30

Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV
 
Mam prośbę jakie posiadacie panele klimatyzacji? I czy w oryginale też wam pokazywało wizualizacje klimatyzacji na wyświetlaczu?

Bysiu35 18-10-2018 17:35

Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV
 
1 załącznik(i)
Dziś do mnie wreszcie dotarło! Pisze wreszcie bo miałem spore nieporozumienia ze sprzedającym. Kupowałem na allegro i w całym tym zamieszaniu otrzymałem rabat 200 zł i dostałem gratis moduł OBD II oraz kamere cofania! No ale moze o samym radiu...wizualnie spoko. Montowałem je w Galaxy 2008 r. Na obecna chwile mam podpięty jeden kabel USB oraz antene WIFI i GPS i...chyba wszystko działa. Ale oczywiście jutro sprawdze je dokładniej. Jeśli chodzi o sterowanie z kierownicy - działa. Dużo czytałem, że dźwięk jest kiepski....biorąc pod uwagę, że pracuje "słuchem" to dźwięk jest naprawde wręcz bardzo dobry! Nie róbmy z samochodu sali koncertowej czy studyjnej itp...! Dotyk działa poprawnie. Łączy sie z moim telefonem poprawnie. Z internetem z mojego telefonu również. To tak na pierwszy rzut oka. Będę testował dalej to ew napisze jak coś będzie nie tak.

Bysiu35 19-10-2018 09:52

Odp: Recenzje paneli Audio/DVD/GPS/TV
 
Panowie wiecie może jak ogarnąć ustawienia w tym tzw ukrytym menu w takim radiu?

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Chodzi mi dokładnie o ustawienia związane z Can-busem


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.