Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] ELMConfig - automatyczne ryglowanie drzwi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=207678)

stomasz 05-07-2014 18:55

ELMConfig - automatyczne ryglowanie drzwi
 
Witam,
Czy ktoś z Was (z okolic częstochowy) posiada program ELMConfig do Forda? Chciałem włączyć w swoim focusie autoryglowanie drzwi, ale niestety w salonie kosztuje to co najmniej 150zł ;(

z góry dzięki, pozdrawiam

tedi_k 06-07-2014 13:38

Odp: ELMConfig - automatyczne ryglowanie drzwi
 
W salonie w FF2 Ci tego w życiu nie zrobią... Zabiorą samochód, trzy godziny będą deliberować, na koniec powiedzą "nie da się" i jeszcze będą kasować "bo przecież czas stracili"... Będziesz w rejonie Katowic to Ci mogę to zrobić "od ręki"...

stomasz 15-07-2014 20:36

Odp: ELMConfig - automatyczne ryglowanie drzwi
 
Ok, jeśli będę się tam gdzies wybierał to na pewno się wcześniej odezwę :) Kupiłem sobie kabel, taki z prztyczkiem i niby działa mi ELM, ale nie wszystkie opcje ;/ działa tylko jedna z opcji, nie pamiętam już czy MS CAN czy HS CAN.. w każdym razie wywaliłem kase na kabel i dalej nie mogę nic nim zrobić :(

MarcinUj 16-07-2014 06:22

Re: ELMConfig - automatyczne ryglowanie drzwi
 
A z okolic Nowego Sącza / Krynicy nie ma nikogo?
Też bym chciał włączyć tą funkcję u siebie, plus sygnał niezapiętych pasów.

mateuszrex 16-07-2014 17:28

Odp: Re: ELMConfig - automatyczne ryglowanie drzwi
 
Cytat:

Napisał MarcinUj (Post 2242186)
A z okolic Nowego Sącza / Krynicy nie ma nikogo?
Też bym chciał włączyć tą funkcję u siebie, plus sygnał niezapiętych pasów.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

MarcinUj 17-07-2014 07:31

Odp: ELMConfig - automatyczne ryglowanie drzwi
 
„mateuszrex” przerabiałem to już, oj ile ja się na wtykałem/wytykałem pasa kierowcy i nic. Różne sposoby przerabiałem bez sukcesu. Chyba pozostaje program i kabel.

mateuszrex 17-07-2014 16:29

Odp: ELMConfig - automatyczne ryglowanie drzwi
 
Cytat:

Napisał MarcinUj (Post 2242665)
„mateuszrex” przerabiałem to już, oj ile ja się na wtykałem/wytykałem pasa kierowcy i nic. Różne sposoby przerabiałem bez sukcesu. Chyba pozostaje program i kabel.

a to ciekawe bo u mnie od razu zadziałało. i włączenie i wyłączenie

DjLeo 18-07-2014 10:44

Odp: ELMConfig - automatyczne ryglowanie drzwi
 
Ja u siebie wyłączyłem ten drażniący dźwięk niezapiętych pasów, oczywiście lampka się pali nadal. A co do ryglowania, to też świetna sprawa. Jeżeli ktoś jest z Krakowa to nie ma problemu, mogę mu to ustawić od ręki.

Sethh 18-07-2014 11:19

Odp: ELMConfig - automatyczne ryglowanie drzwi
 
Autoryglowanie ma swoje wady, konkretnie jedną - jeśli zasłabniesz to ktoś może mieć obawy przed wybiciem szyby.

DjLeo 18-07-2014 12:27

Odp: ELMConfig - automatyczne ryglowanie drzwi
 
Wszystko ma swoje wady. Jednak szansa, że ktoś będzie chciał otworzyć drzwi jest równie ważna.

Poza tym, można włączyć w pilocie otwieranie tylko drzwi pasażera. Jeżeli ktoś nie chce otwierać wszystkich drzwi. Ale to też nie idealne rozwiązanie. Bo takiego nie ma.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.