Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|opolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=167)
-   -   SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=60853)

m23 23-08-2016 08:46

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Cytat:

Napisał piasecki018 (Post 2263261)
dobry mechanik olesno - kluczbork ?

Matysik w Gronowicach. Dobry, nie drogi i solidny. Robiłem u niego przez 7 lat moje Mondeo tdci. Serwis olejowy, hamulce, łożyska tył, i dwumasa ze sprzęgłem.

Ingen 17-11-2017 12:44

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Hej,

Ktoś pisał o magiku z komputerem ze Strzelec Opolskich z okolic Kauflanda. Nie mogę namierzyć. Zna ktoś jakieś namiary, bądź zna jakiegoś speca z kompem do Fordów (Strzelce, Kędzierzyn, Opole bądź okolice)?

qubac 24-11-2017 23:13

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
W sumie nie wiem, ale jak z okolic Kaufa to nie będzie ten cały no... Arnold, czy jak mu tam? Koło rezydenta? Wiesz, na przeciwko wejścia na boisko Piasta.

Jakbyś to potwierdził, to daj znać :)

sirbielu88 11-04-2018 11:19

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Witam. Szuukam jakiegoś ogarniętego mechanika z Opola lub okolic. Mam do zrobienia silnik 1.6 tivct. Zz foki mk2. Prawdopodobnie glowica do zrzucenia i generalna naprawa glowicy.

dawidpl7 13-07-2018 11:40

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Jest jakiś spec w Opolskim który podjąłby się dołożenia tempomatu do Mondeo MK3 benzyna? A może ktoś z was?

KeyaR 18-10-2018 19:12

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Gdzie w okolicach Opola można poza ASO sprawdzić i ew. wyregulować zawory w 1.6 16v z 2007 r. (szklanki). Klekocze mi na zimnym.

piotreek 01-10-2019 13:39

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Opole lub Kluczbork i okolice.
Szukam kogoś do sprawdzenia i wywalenia klapek wirowych, bo zaczynają klekotać. Mondeo mk3 2.0 benzyna po lifcie.

adamopole 16-11-2019 16:57

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Cześć, szukam fachowca od elektryki elektroniki w fordzie, Mondeo mk4 2008 2,0 benzyna. ASO odpada.
Aku wymieniłem na nowy, jak mu się uwidzi to odpala bez problemu, kolega powiedział że może wariować imo.
wideo w linku.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

nickel 08-05-2023 11:26

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
zna ktoś elektryka od spraw związanych z bixenonami adaptacyjnymi? lampa zawiesza się przy skręcie w lewo. Po zatrzymaniu ustawia pozycje na wprost. I znów jak się skręci w lewo to zawiesza i wisi na lewej stronie. Był moment, że przy postoju lampy się ustawiały i nie mogły się ustawić wtedy czasami wyrzuciło błąd na wyświetlaczu Awaria żarówki przednich świateł...wymana lampy to kosmos cenowy


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.