Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|opolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=167)
-   -   SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=60853)

piotrekopole 18-05-2010 13:24

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Cytat:

Napisał tom_ameise (Post 1398410)
Witam!
co do ASO:
- Chwaliński OK
- Ford Bustan Nysa niestety nie polecam bo totalna lipa i na dodatek nie szanują klienta a główny ich mechanik wszystkie rozumy zjadł!
co do innych:
- w Wyszkowie ślaskim koło Nysy "Tomek" jest super - dokładnie to konkretny gość!
oraz w okolicach Strzelce Opolskie też jest w porząku.

Jeżeli ktoś chce na miary to niech pisze.
Mam nadzieję że "krzywdy" mi nie zrobią za Reklame oraz Antyreklame ;)

Pozdrawiam


A po czym tak bardzo się zawiodłeś na Bustanie? Co prawda nie robiłem u nich jakiś wielkich napraw ale póki co nie narzekam. No i już nie mówie o porównaniu cen ASO w Opolu. A co do braku szacunku do klienta to raczej napisał bym tak o ASO z Opola niż z Nysy;) Jedyne co to musze się zgodzić że główny mechanik chyba udaje że zna sie więcej niż naprawdę potrafi ale ogólnie jest ok.
Pozdro

Pyjter24 31-05-2010 12:59

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Wie może ktoś gdzuie w opolu lub w okolicach mogę dobrze naprawić samochód po stłuczce- jest ubezpieczony w PZU a wina w tej kolizji policja osadziła pojazdowy który wjechał mi do tyłu. Chodzi mi przede wszystkim o dobra jakość wykonania, żeby np nie było potem rożnych odcieni, lub niektóre rzeczy by były nie wymienione. Prosze o wskazówki.

Komor 31-05-2010 14:35

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Jak chcesz robić bezgotówkowo daj do ASO w Dąbrowie i o nic się nie martw.
Malują dobrze, auto zastępcze dostajesz od ręki.

Pyjter24 01-06-2010 21:39

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Cytat:

Napisał Komor (Post 1447130)
Jak chcesz robić bezgotówkowo daj do ASO w Dąbrowie i o nic się nie martw.
Malują dobrze, auto zastępcze dostajesz od ręki.

Jutro będę do nich dzwonić i się zorientuję co mi zaoferują. Zastanawiam się tylko czy fachowość obsługi lakierniczej jest na wysokim poziomie, podobno dawają 3 lata gwarancji:?:

piotrekopole 09-06-2010 07:22

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Cytat:

Napisał Pyjter24 (Post 1448021)
Jutro będę do nich dzwonić i się zorientuję co mi zaoferują. Zastanawiam się tylko czy fachowość obsługi lakierniczej jest na wysokim poziomie, podobno dawają 3 lata gwarancji:?:

Daj po lakierowaniu znać jak dobrali kolor i ogólnie jak wygląda naprawa bo różne opinie słyszałem na temat lakierników w Dąbrowie:)
Jeśli ktoś w przyszłości chciałby podjechać troche dalej niż Opole i okolice to znajomy robił auto w ASO Bustan w Nysie (wymiana nowego tylnego błotnika z lakierowaniem i lakierowanie zderzaka) i byłem w szoku jak zobaczyłem jak dobrze dobrali kolor, śladu nie ma.

Komor 09-06-2010 12:30

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Nie dawają, ale dają 2 lata ;)

Kolor dobrany bardzo dobrze, teraz lakieruje u nich kilka nowych akcesoriów.

maestro06 09-06-2010 23:29

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Cytat:

Napisał Komor (Post 1453065)
Nie dawają, ale dają 2 lata ;)

Kolor dobrany bardzo dobrze, teraz lakieruje u nich kilka nowych akcesoriów.

Ty byś się wreszcie Macku odezwał i pochwalił co spasowało i kiedy montaż ;) dziś znowu spotkałem Twojego brata w aso ;)

Komor 10-06-2010 08:46

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Autko dzisiaj odstawione do Dąbrowy, po południu odbieram z 2 dodatkami ;) ale bez dyfuzorka narazie :P
Też Cie widziałem dzisiaj kolo tygryska, ale jechałem inną foką mkI ;)

macieq11 05-07-2010 18:22

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Potwierdzam
Chwaliński jest OK (w Częstochowie spuścili mnie po rancie i tylko skasowali - właśnie w ASO Chwaliński potwierdzili nieróbstwo poprzednika naprawili i kasę ściągnęli z Częstochowy na podstawie faktury :)
Jedyne czego nie liczy to czas - nad tym musi popracować.

opiat 08-08-2010 10:30

Odp: SERWISY -- NAPRAWY --> Godne polecenia
 
Witam serdecznie,
To mój pierwszy post na tym forum więc w razie czego proszę o wyrozumiałość :)
Od jakiegoś czasu rozglądam się za Focusem i chyba w końcu znalazłem to czego szukałem (2002,1.6 benzyna). Dziś jadę go obejrzeć i jeśli będzie ok, chciałem z nim pojechać do jakiegoś mechanika (dziś to już chyba raczej niemożliwe, ale może jutro by się udało). Mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego fachowca (Opole/okolice), który sprawdziłby wszystko co trzeba? Jedyne co znam to Chwaliński, ale może ktoś zna jakiś lepszy/inny serwis. Nie jestem specjalistą więc zapytam, czy przy kupnie wystarczą ogólne oględziny mechanika, czy sprawdzenie komputerem jest konieczne?

pozdrawiam, opiat


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.