Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Cykliczne mruganie świateł (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=245445)

mario595 03-06-2016 07:09

Cykliczne mruganie świateł
 
Czy wy też tak macie? Silnik wyłączony, włączone pozycyjne. W odstępach około 40s następuje mrugnięcie światłami (słychać cyknięcie przekaźnika). Jeszcze zauważyłem, że gdy pozycyjne są włączone i otworzę drzwi, to również mrugną. Nie zawsze - trzeba odczekać około 10s aby tak się wydarzyło. Pytam bo nie wiem czy to normalne czy nie.

woro_woro 03-06-2016 07:21

Odp: Pytanie odnośnie mrugania świateł
 
To nie jest normalne.

poised 03-06-2016 08:02

Odp: Pytanie odnośnie mrugania świateł
 
A nie jest to przypadkiem związane z modułem zabezpieczającym, sprawdzającym czy samochód jest zamknięty?

mario595 03-06-2016 08:39

Odp: Pytanie odnośnie mrugania świateł
 
Chciałbym abyście z ciekawości to sprawdzili u siebie.

Dodatkowo mam zamontowany odstraszacz na gryzonie ale on bezpośrednio do aku jest więc to chyba nie wpływa na tą przypadłość.

biesu 03-06-2016 09:24

Odp: Cykliczne mruganie świateł
 
Umnie też obserwuję to miganie - mam DLR ledy podłączone i one właśnie tak mrugają i jakiś przekaźnik strzela wtedy pod maską (kluczyk wyciągnięty - chyba nawet po zamknięciu). O ile się orientuję napięcie jest odcinane dopiero po jakimś czasie po zamknięciu (sprawdzę dokładnie na weekendzie). Z chęcią się dowiem co to za tajemniczy proces za to odpowiada:)

galloper 05-06-2016 18:04

Odp: Cykliczne mruganie świateł
 
Miałem tak w poprzednim S-Maxie. Nie liczyłem czy to jest 40 sekund - wydaje mnie się, że było to dłużej. Nic z tym nie robiłem przez kilka lat.

mario595 05-06-2016 19:29

Odp: Cykliczne mruganie świateł
 
No mnie też to nie przeszkadza. W końcu rzadko auto stoi na pozycyjnych ale zaciekawiła mnie ta kwestia.

Wysłane z mojego Samsung Galaxy S6

Bendzik321 19-10-2020 12:03

Miganie Świateł
 
Witam mam problem ze swoim Maxiorem ,mianowicie na wolnych obrotach widać mrużenie wszystkich żarówek ,reflektory ,oświetlenie wnętrza itd ,napięcie z alternatora 14,3 v ,i nowy akumulator jakieś porady ? Pozdrawiam

gryfindor 19-10-2020 12:10

Odp: Miganie Świateł
 
Regulator napięcia

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

szynszyl 19-10-2020 12:10

Odp: Miganie Świateł
 
Szczotki lub
Pierscien na alternatorze przetarty lub
Regulator ze szczotkami do sprawdzenia lub
Padla dioda


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.