Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Kilka pytań dotyczących auta. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=291563)

Floreek 29-01-2019 11:17

Kilka pytań dotyczących auta.
 
Witam, chciałem się popytać o forda, dokładnie o model z 2007-2014(mk4).
Przechodząc do sprawy chciałem się dowiedzieć czy mając 2m wzrostu zmieścił bym się w środku, i czy osoba za mną mogła by usiąść w miarę wygodnie.
(pomijając głupie odpowiedzi typu: "bez sprawdzenia auta się nie kupuje", chce się tylko popytać! )

Juzek 29-01-2019 11:31

Odp: Kilka pytań dotyczących auta.
 
Sądzę, że nie będzie problemu. Z fotelem kierowcy odsuniętym na max do tyłu można wsiąść na tylną kanapę.

Nastukane na szklanym ekranie

Atruss 29-01-2019 12:21

Odp: Kilka pytań dotyczących auta.
 
Mówisz o wersji Sedan czy Combi? Bo jeśli o Combi to nie ma problemu jest bardzo wygodne i komfortowe Sedanem nie jeździłem

magic097 29-01-2019 12:49

Odp: Kilka pytań dotyczących auta.
 
Cytat:

Napisał Floreek (Post 3087480)
czy mając 2m wzrostu zmieścił bym się w środku, i czy osoba za mną mogła by usiąść w miarę wygodnie

Mam kombi i 191cm wzrostu. Z fotelem ustawionym pod siebie sam się mieszczę z tyłu, więc przy twoich 2 metrach spokojnie zmieszczą się nieco niższe osoby :one:

Floreek 29-01-2019 13:33

Odp: Kilka pytań dotyczących auta.
 
Cytat:

Napisał Atruss (Post 3087519)
Mówisz o wersji Sedan czy Combi? Bo jeśli o Combi to nie ma problemu jest bardzo wygodne i komfortowe Sedanem nie jeździłem


Pytam ogólnie, podobają mi się obie wersję.

Bump:
Cytat:

Napisał magic097 (Post 3087527)
Mam kombi i 191cm wzrostu. Z fotelem ustawionym pod siebie sam się mieszczę z tyłu, więc przy twoich 2 metrach spokojnie zmieszczą się nieco niższe osoby :one:

Dzięki, za odpowiedź.


A jest może tutaj jakaś osoba która może się wypowiedzieć o sedanie?

arturwp 30-01-2019 09:31

Odp: Kilka pytań dotyczących auta.
 
Cytat:

Napisał Floreek (Post 3087553)
A jest może tutaj jakaś osoba która może się wypowiedzieć o sedanie?

Może trochę OT, ale mając 2 metry wzrostu w ogóle nie rozważałbym kupna auta typu sedan. Konieczność łamania się jak scyzoryk podczas wsiadania jest dość niefajna, zwłaszcza jak ma się jakieś problemy z kręgosłupem.

Mogę za to potwierdzić, że przy takim wzroście świetnie spisuje się C-Max.

kong 30-01-2019 12:00

Odp: Kilka pytań dotyczących auta.
 
Witaj mam dobre 2 metry i spokojnie sie mieszcze jak i za kierownicą i jako pasażer tylnich siedzeń ,typ nadwozia Hatchback ,,nim zakupilem forda przymierzalem sie do podobnych w klasie aut,czy insignia,acord,mazda 6 dwójka,passat to mondeo ich bije pod względem miejsca .pozdrawiam

kivlov 30-01-2019 12:03

Odp: Kilka pytań dotyczących auta.
 
Spokojnie 2m siedzi w aucie jako kierowca czy pasażer.

stasiek180958 30-01-2019 18:02

Odp: Kilka pytań dotyczących auta.
 
cmax wcale nie jest wiekszy od mk4 hb porownaj parametry

kong 31-01-2019 08:29

Odp: Kilka pytań dotyczących auta.
 
Zapewne chodziło mu o smaxa,,siedzi sie wysoko,cały środek(deska)i płyta podłogowa ta samo co mondeo i z miejscem moze byc podobnie czyli dużo,pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.