Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|małopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   czy ktoś pożyczy na 10min ELM327 FORD HS CAN MS CAN FORSCAN (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=290853)

cziko82 14-01-2019 17:26

czy ktoś pożyczy na 10min ELM327 FORD HS CAN MS CAN FORSCAN
 
Witam potrzebuję pożyczyć na 10min aby zmienić opcję w radiu interfejs ELM327 FORD HS CAN MS CAN FORSCAN ,program mam zarejestrowany, niestety mój interfejs i3 Vgate BT nie łączy się z modułem ACM jak coś to dajcie znać , a może jest ktoś z okolic Niepołomic to podjadę.

jozek661 16-01-2019 15:41

Odp: czy ktoś pożyczy na 10min ELM327 FORD HS CAN MS CAN FORSCAN
 
mam taki [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

moge uzyczyc nawet dzisiaj, poludnie krakowa, kurdwanow

Meniumeh 06-01-2020 19:22

Odp: czy ktoś pożyczy na 10min ELM327 FORD HS CAN MS CAN FORSCAN
 
Odświeżam temat, czy jest ktoś z okolic Tarnowa z Forscanem żeby aktywować grzałkę PTC i wyłączyć automatyczne włączanie grzania tylnej szyby?

kobrys 09-01-2020 06:36

Odp: czy ktoś pożyczy na 10min ELM327 FORD HS CAN MS CAN FORSCAN
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] jeżdżę dwa razy w tygodniu przez Tarnów drogą Ładna-A4 (Krosno->Kraków)

Jeśli będziesz w stanie mnie na niej złapać w godzinach ok 9:30 albo 16:30 to mogę Ci na tydzień zostawić sam kabel Viakena, którym wszystko ogarniesz jak zainstalujesz Forscana.
Jak będziesz chciał sobie wyklikać sam od ręki to możemy się pod McDonaldem spotkać to frytki sobie w tym czasie zjem :)

Meniumeh 12-01-2020 07:54

Odp: czy ktoś pożyczy na 10min ELM327 FORD HS CAN MS CAN FORSCAN
 
Spoko. Myślę, że umówimy się na MC-u.

Odezwę się za 1-2tyg jak Focus wyjedzie od mechanika.

A powiedz mi ile masz czasu na postuj o 16:30? Bo ja jak narazie nie kumatyz Forscanem, wcześniej z Vagiem bawiłem się na kablu i Delphi taki uniwersalny.

kobrys 13-01-2020 06:41

Odp: czy ktoś pożyczy na 10min ELM327 FORD HS CAN MS CAN FORSCAN
 
Cytat:

Napisał Meniumeh (Post 3211965)
A powiedz mi ile masz czasu na postuj o 16:30? Bo ja jak narazie nie kumatyz Forscanem, wcześniej z Vagiem bawiłem się na kablu i Delphi taki uniwersalny.

To zostawię Ci na tydzień albo odeślesz mi paczkomatem za parę złotówek (w sensie za koszt przesyłki) :)
Ja nic za to personalnie nie chcę, a na zabawy kablem ostatnio mało czasu mam.

Meniumeh 13-01-2020 20:14

Odp: czy ktoś pożyczy na 10min ELM327 FORD HS CAN MS CAN FORSCAN
 
Ok to może tak zrobimy. Odezwę się niedługo mam nadzieję.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.