Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Transit i Tourneo Connect (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=182)
-   -   [Tourneo Connect 2013-2022] Akcja serwisowa wymiana szyby panoramicznej 16U26 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=313849)

pchlistosc 14-10-2020 00:42

Akcja serwisowa wymiana szyby panoramicznej 16U26
 
Dostaliście już wezwanie na akcje wymiany szyby panoramicznej w Connectach ? Co o tym myślicie, u mnie nic nie cieknie i boję się że po ich robocie może być problem
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Lza 15-10-2020 15:17

Odp: Akcja serwisowa wymiana szyby panoramicznej 16U26
 
Moje autko się podciąga pod te widełki dat..
nie dostałem wezwania na razie. Też się trochę obawiam, jak porozbierają tyle rzeczy (podsufitkę i takie tam) to zacznie wszystko trzeszczeć.. Ale do tej pory nie było żadnego problemu.. Może wystarczą jakieś oględziny.. Z drugiej strony lepiej żeby to wymienili teraz za free niż jakby okno miało odpaść w czasie jazdy jak się skończy gwarancja..

[Edit:] jest jedno ale - teraz doczytałem - ja mam tourneo connect a akcja dotyczny transit connect. Jest więc opcja że posiadaczy tourneo to nie dotyczy.

tasmaniec 16-10-2020 14:15

Odp: Akcja serwisowa wymiana szyby panoramicznej 16U26
 
Dzisiaj oddałem do serwisu... fizycznie ściągają dach panoramiczny i robią oględziny... później albo wklejają go z powrotem, albo zakładają nowy. Mam Tourneo Connect.

pchlistosc 16-10-2020 18:38

Odp: Akcja serwisowa wymiana szyby panoramicznej 16U26
 
Cytat:

Napisał tasmaniec (Post 3289257)
Dzisiaj oddałem do serwisu... fizycznie ściągają dach panoramiczny i robią oględziny... później albo wklejają go z powrotem, albo zakładają nowy. Mam Tourneo Connect.

robią to w serwisie ? bo we Wrocławiu chcą to robić u podwykonawcy

Bump:
Cytat:

Napisał Lza (Post 3289048)
Moje autko się podciąga pod te widełki dat..
nie dostałem wezwania na razie. Też się trochę obawiam, jak porozbierają tyle rzeczy (podsufitkę i takie tam) to zacznie wszystko trzeszczeć.. Ale do tej pory nie było żadnego problemu.. Może wystarczą jakieś oględziny.. Z drugiej strony lepiej żeby to wymienili teraz za free niż jakby okno miało odpaść w czasie jazdy jak się skończy gwarancja..

[Edit:] jest jedno ale - teraz doczytałem - ja mam tourneo connect a akcja dotyczny transit connect. Jest więc opcja że posiadaczy tourneo to nie dotyczy.

dotyczy to tourneo

tasmaniec 16-10-2020 20:32

Odp: Akcja serwisowa wymiana szyby panoramicznej 16U26
 
ASO - serwis blacharsko-lakierniczy... Auto podstawione po 8. Po 15 do odbioru. Ściągali panoramę (przy okazji poprawili roletę, które się podwijała i nie zwijała do końca) i na nowo kleili... Gość mi powiedział że aż dziw bierze że nic nie ciekło... Od boku na długości od połowy przednich drzwi kierowcy aż do samego końca w ogóle dach nie był przylejony!

Haymaker 19-10-2020 10:06

Odp: Akcja serwisowa wymiana szyby panoramicznej 16U26
 
Serwis w Poznaniu na Mogileńskiej, wykonuje to u siebie nie u podwykonawcy.

adr_w 31-10-2020 22:50

Odp: Akcja serwisowa wymiana szyby panoramicznej 16U26
 
Wow. Właśnie dołączyłem do forum, auto mam 2 tygodnie, a tu taki news.
Ja też z Poznania, odezwę się do ASO, bo wygląda na to, że też mam 2015 z Valencii. Potencjalnie u mnie się nic nie dzieje. Warto pytać?

Lza 13-11-2020 21:02

Odp: Akcja serwisowa wymiana szyby panoramicznej 16U26
 
U mnie nadal cisza

Szikaka 13-11-2020 22:30

Odp: Akcja serwisowa wymiana szyby panoramicznej 16U26
 
Ja też nic nie dostałem, ale zadzwoniłem do serwisu Forda i po numerze VIN potwierdzili, że kwalifikuje się na tą akcję i czekam na ustalenie terminu.
Mój Connect również nie mam żadnych "objawów" ale lepiej zrobić to teraz niż później na swój koszt, po zakończeniu akcji serwisowej.
Minusem jest tylko to, że nie dostaniesz auta zastępczego na czas serwisu na ich koszt.

Lza 19-11-2020 21:34

Odp: Akcja serwisowa wymiana szyby panoramicznej 16U26
 
na corocznym przeglądzie zawsze sprawdzają akcje serwisowe i jeśli są to je przeprowadzają.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.