Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|śląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=127)
-   -   Polecane myjnie ;) (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=163122)

xander! 06-08-2012 16:55

Polecane myjnie ;)
 
Domniemam, że nie wszyscy myją swoje fordy przed domem, tudzież na pierwszej lepszej myjni przy stacji benzynowej lub nie myją wcale.

Pozwoliłem sobie założyć wątek w którym każdy z nas może polecić godne uwagi miejsca gdzie można wykąpać nasze Fordy.

Ja polecam [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] B & G. Myjnia ręczna
Łagiewnicka 11B
Bytom

Cena za kompleksowe mycie focusa 35 zł (mycie, hydrowosk, odkurzanie, lekkie nabłyszczanie itp.) Dziewczyny myją szybko i sprawnie, jak za tą cenę efekt bardzo zadowalający.

Alternatywa u nich dla myjni samoobsługowej (mycie zew. i suszenie) to koszt 12 zł.

Myją od małych po dostawcze.

wojtas2221 08-08-2012 07:57

Odp: Polecane myjnie ;)
 
Witam

Również polecam myjnię w Bytomiu na Łagiewnickiej, naprawdę się starają.
Za S-maxa zapłaciłem 50 zł - mycie, woskowanie + odkurzanie i mycie tapicerki, było to jakieś pół roku temu.

takitam 08-08-2012 19:14

Odp: Polecane myjnie ;)
 
ja polecam wszystkie które używają MA-FRA, Turtle Wax :D to taka mini reklama

kat 09-08-2012 07:41

Odp: Polecane myjnie ;)
 
Myjnia w katowicach .Ulica Sloneczna 50,na terenie Elektromontazu.
Szybko,sprawnie,nie trzeba poprawiac ,same kobiety,jedna nawet calkiem niezla z ładnym tyłkiem

a myjnia na Łagiewnickiej w Bytomiu od lat ma dobra marke

Absolutnie odradzam myjnie na ulicy Korfantego w Katowicach ,na przeciw nowej siedziby DOKP czy jak to teraz zwą( przed skretem w ulice Konduktorska)
Drogo,dwoch patałachów,na szybko,marudzą,ze wogole musza cos robic.I NIEDOŁADNIE,musialem po nich drugi raz myc

rfilo 19-08-2012 08:29

Odp: Polecane myjnie ;)
 
To ja polecę sieć myjni w Gliwicach przy ulicach Toszecka 71, Rybnicka 112 i Bernardyńska 3. Jest to ten sam właściciel ale trzy miejsca w różnych częściach Gliwic.
Cena za komplet: 49zł...nie oszczędzają na hydrowosku i szamponie :D i dbają o szczegóły. Zawsze po wyjeździe auta z samej myjni oglądają go dwukrotnie czy nie ma jakiś niedociągnięć. Link do ich strony: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i co 6 mycie gratis :)

rfilo 07-08-2013 16:28

Cytat:

Napisał rfilo (Post 1865505)
To ja polecę sieć myjni w Gliwicach przy ulicach Toszecka 71, Rybnicka 112 i Bernardyńska 3. Jest to ten sam właściciel ale trzy miejsca w różnych częściach Gliwic.
Cena za komplet: 49zł...nie oszczędzają na hydrowosku i szamponie :D i dbają o szczegóły. Zawsze po wyjeździe auta z samej myjni oglądają go dwukrotnie czy nie ma jakiś niedociągnięć. Link do ich strony: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i co 6 mycie gratis :)

Na Bernardynskiej juz nieaktualne :)

piznołżech z palucha ino...:-D

mondeo70235 07-08-2013 17:51

Odp: Polecane myjnie ;)
 
Polecam myjnie B&G BYTOM ul.ŁAGIEWNICKA 11B tanio szybko i przyjemnie jeżdżę tam już około 4lat i wszystko super Najlepiej zadzwonić i zarezerwować sobie wizyte tel.32/280-98-79 Naprawdę warto

Bump: Kolega KAT ma racje nadal na Al.Korfantego przy konduktorskiej w Katowicach łaskę robią że umyją ale kasować to potrafią za to że sprawdzili mi ciśnienie w oponach w firmowym S-maxie skasował szef interesu [taki gruby bardzo niemiły ]5 złoty a nawet nie musieli powietrza dodać

Kruszon91 08-08-2013 13:55

Odp: Polecane myjnie ;)
 
A na zagłebiu gdzie myjecie i sie wam podoba. Ja w sumie korzystam z dwóch myjni ale srednio jestem zadowolony. 20zł - mycie z woskiem ale szalu nie ma.
Mianowicie to w Dąbrowei Górniczej za ZUS-em i na alejach zagłebia dąbrowskiego

mefkm 14-08-2013 06:51

Odp: Polecane myjnie ;)
 
a ja tydzień temu pierwszy raz skusiłem się na myjnie samoobsługową i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo wrzucam 1zł. i przez 45s opłukuje auto ze środkiem czyszczącym, oczywiście na większe zabrudzenia przyda się mikrofibra jakaś lub szczotka/gąbka, a później wrzucam 5zł. i jadę po koleji spłukiwanie, woskowanie, nabłyszczanie i na sam koniec, spryskuje lakier woskiem w płynie i wycieram prawie do sucha mikrofibrą - auto błyszczy

xander! 16-08-2013 14:49

Odp: Polecane myjnie ;)
 
co kto lubi osobiście nie lubię samoobsługowych ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.