Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|świętokrzyska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=141)
-   -   SPOT 2010 r. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=105391)

Hesus 17-07-2010 21:36

SPOT 2010 r.
 
Witam. Jak juz pisałem w innym wątku, proszę tu zaproponować pasujące chętnym terminy i ewentualne miejsca na drugi spot strefy świętokrzyskiej. Szybko wybierzemy termin i miejsce, a potem zakładamy listę uczestników.

Ja pierwszy:

Proponuje termin 01.08 r.
Miejsce spotkanie :
1. Sielpia wielka
2. Cedzyna
3. Rejów Skarżysko Kam

Czekam na inne konkretne propozycje zainteresowanych.

Mitaro 18-07-2010 08:58

Odp: SPOT 2010 r.
 
Ja jak zwykle jestem chętny i przyjadę. Gdyby spotkanie odbyło się na cedzynie to na pewno mój rump tam dojedzie, natomiast dalsze trasy odpadają bo nie mam nadal zrobionych wentylatorów i przegrzeje dziada. Więc przybędę zastępczym środkiem transportu :)

Żabka13 18-07-2010 18:16

Odp: SPOT 2010 r.
 
Cedzyna bardzo chętnie, często tam bywam, 01.08.2010 mi pasuje pasuje.Fajnie by było jakby było więcej osób :)

Basia 18-07-2010 21:28

Odp: SPOT 2010 r.
 
No szkoda trochę, ja będę w Kielcach od 5 do 8, mnie by termin pasował 7-go, ale jak już większość zdecyduję gdzie i kiedy ten spot się odbędzie to może uda mi się dojechać jeśli nie to następnym razem kiedyś.
Troszkę za daleko mam do Kielc bo teraz jestem w Danii.
Jak 7-go to jestem na liście wcześniej nie dam rady.

przylaszczka79 19-07-2010 09:46

Odp: SPOT 2010 r.
 
Hesus, na miłość boską,tylko nie 1sierpnia,przecież to jest przed wypłatą!!! A może by tak nad Bernatką w Skarżysku? Nie wiem,czy jest Ci wiadome,że nad Rejowem jest zakaz kąpieli,no i nie byłoby gdzie zaparkować tylu aut,a nad Bernatką jest sporo miejsc do parkowania.Zresztą,mnie będzie bardzo trudno dojechać samej z rocznym dzieckiem na Cedzynę lub na Sielpię na cały dzień.Szkoda by było. Pozdrawiam g:DD

Basia 19-07-2010 16:52

Odp: SPOT 2010 r.
 
Cytat:

Napisał przylaszczka79 (Post 1476728)
Hesus, na miłość boską,tylko nie 1sierpnia,przecież to jest przed wypłatą!!! A może by tak nad Bernatką w Skarżysku? Nie wiem,czy jest Ci wiadome,że nad Rejowem jest zakaz kąpieli,no i nie byłoby gdzie zaparkować tylu aut,a nad Bernatką jest sporo miejsc do parkowania.Zresztą,mnie będzie bardzo trudno dojechać samej z rocznym dzieckiem na Cedzynę lub na Sielpię na cały dzień.Szkoda by było. Pozdrawiam g:DD

To napisz kiedy masz wypłatę to koledzy się dostosują może, ale jak będziemy wiedzieć że ktoś jest przy kasie to więcej się nas zbierze.:P
na tym spocie.

przylaszczka79 20-07-2010 10:53

Odp: SPOT 2010 r.
 
Wypłatę mam jak chyba każdy teraz 10-go każdego m-ca,a jeśli faktycznie można liczyć na pomoc i wsparcie przy rocznym dzieciaku,który uwielbia wodę to zaczynam być przychylnie nastawiona nawet do Sielpi... g:DD

Żabka13 23-07-2010 17:58

Odp: SPOT 2010 r.
 
Cytat:

Napisał przylaszczka79 (Post 1477485)
Wypłatę mam jak chyba każdy teraz 10-go każdego m-ca

to może jak już wszyscy będą po wypłatach:( bo bieda w regionie już od dłuższego czasu panuje. A mnie tymczasem brak pieczątki w dowodzie rejestracyjnym blokuje...na dalsze trasy, papierek od gazu zaginął:( chyba że się znajdzie dobra dusza co poratuje w potrzebie koleżankę? .... wtedy wszędzie na spot dojadę

Basia 26-07-2010 19:06

Odp: SPOT 2010 r.
 
Witam i tak reasumując ten nasz zapał twurczy po spocie tylko temat został bo widać nikt nie chce wziąść udziału w nim oprucz kilku osób które pisały i są chętne a gdzie reszta ludzi czy nikt nie ma ochoty na mały zlocik tylu nas było w strefie a teraz cisza.!!!!

Hesus 27-07-2010 07:32

Odp: SPOT 2010 r.
 
No jak po wypłatach chcecie spot to zostaje weekend 14-15.08.2010r. Co do Cedzyny to spoko pomysł, a i przylaszczka z tą bernatką w Skarżysku dobrze gada.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.