Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|wielkopolska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=155)
-   -   Mechanik/elektryk specjalizujący się w Fordach (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=305899)

Patryk275 06-02-2020 08:32

Mechanik/elektryk specjalizujący się w Fordach
 
Jeśli ktoś zna lub ma namiary na sprawdzonego mechanika/elektryka lub jakis nieautoryzowany serwis który specjalizuje się we Fordach to bardzo proszę o podanie namiarów obojętnie czy tutaj czy na PW. Zakres do 100km od Konina (Wielkopolskie). ASO mam pod nosem ale niestety odpada z powodu ich podejścia do sprawy a żaden fachowiec zajmujący się ogólnie motoryzacja albo nie potrafi mi pomóc albo rzuca hasło
" Panie z tymi fordami tak jest, nie chce robić bo tylko problemy". Tak więc bardzo o pomoc!
Auto to Ford Focus mk3 2016r.
2.0 tdci150km . Przebieg 196 k.

smietana 06-02-2020 08:36

Odp: Mechanik/elektryk specjalizujący się w Fordach
 
Opisz problem. Może ktoś się podejmie.

Fulara 06-02-2020 08:37

Odp: Mechanik/elektryk specjalizujący się w Fordach
 
popatrz to takie nie polskie :)
4 lata i 200 000 km :)

a ja znam takie, co mają 20 lat i "185 000"

delosk8 12-07-2020 19:06

Odp: Mechanik/elektryk specjalizujący się w Fordach
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] znalazles fachowca w Wielkopolsce ?
Ja tez szukam kogos z okolicy, ktory mi aktywuje przycisk otwierania wlewu paliwa. Byl polamany i poprzedni wlasciciel go wylaczyl, a teraz kupilem nowa obudowe wlewu z zamykaniem i tylko aktywacji chyba mi trzeba.

Auto to Ford C-max Energi 2017 USA.

Patryk275 13-07-2020 09:38

Odp: Mechanik/elektryk specjalizujący się w Fordach
 
Szczerze to nie znalazłem nikogo, kogo mógłbym Ci polecić z czystym sumieniem. Najśmieszniejsze jest to że mi pomógł gość który na co dzień zajmuje się montażem kamer i alarmów bo "dyplomowani" fachowy podłączali komputer i wołali kasę za podpięcie się , niestety problemu nie byli w stanie rozwiązać albo odrazy mnie odsyłali z tekstem " Panie daj sobie spokój"

p.saw 19-07-2020 15:14

Odp: Mechanik/elektryk specjalizujący się w Fordach
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] jest kolega @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ale w Swarzędzu.

krystianen 19-07-2020 20:45

Odp: Mechanik/elektryk specjalizujący się w Fordach
 
Cytat:

Napisał p.saw (Post 3267569)
@krystianen ale w Swarzędzu.

Swarzędz to jak Poznań :)

p.saw 20-07-2020 19:17

Odp: Mechanik/elektryk specjalizujący się w Fordach
 
Tak Krystian, ale spojrzałem z perspektywy kolegi z Konina. Choć Janowiec już bliżej.;)

delosk8 20-07-2020 22:18

Odp: Mechanik/elektryk specjalizujący się w Fordach
 
Do usunięcia.

delosk8 01-08-2020 10:19

Odp: Mechanik/elektryk specjalizujący się w Fordach
 
Kolega @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] chyba zawalony robotą, bo nie odpisuje.
Czy ktoś jeszcze z kujawsko-pomorskiego lub wielkopolskiego (mieszkam na granicy województw), kto ogarnie przeciwmgielne i dochodzi odcięcie zapłonu w hybrydzie?

Update:
Odciecie zaplonu przez CAN zalozone przez [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Wciaz szukam elektronika do przeciwmgielnych.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:38.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.