Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|zachodniopomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=133)
-   -   Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=36396)

hct10 17-01-2008 22:59

Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Witam. Szukam konkretnie w Szczecinie dobrego warsztatu lub mechanika, który zna sie na Mondeo ! Dość pilne !

mkII 1.8 TD

mad 18-01-2008 20:51

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
A co dolega Mondeo :fcp9

hct10 18-01-2008 21:39

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Problem z odpalaniem, po dlugim przestoju i teraz po ostatniej wizycie u mechanika zle ustawiony zapłon. Tzn ustawiono mi go tak ze jest ( wyprzedzony) ale teraz jak sillnik zimny jest to klekota jak traktor(chyba zawory), niewiem czy to tak ma byc czy co!? help

skoniak 21-01-2008 21:11

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
to i ja zapytam o warsztat - mój problem to klapa zamek w klapie w kombi - nie mogę zatrzasnąć.

Pozdrawiam
Marcin S

fordos 22-01-2008 17:14

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Polecam warsztat w szczecinie ul. Gryfińska89 tel0914612838 lib [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Narawdę fachowcy .

mad 22-01-2008 18:57

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Cytat:

Napisał fordos
Polecam warsztat w szczecinie ul. Gryfińska89 tel0914612838 lib [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Narawdę fachowcy .

Są różne opinie na temat tego warsztatu.


Słyszałem iż wpakowali część używaną do Mdo V6 w cenie nowej.

hct10 22-01-2008 19:10

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Mad a ty co bys polecił!? A moze kogo? Bo sprawa dość pilna ! :]

fordos 23-01-2008 12:41

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Tzn. jakie są te opinie. Napewno robią taniej niż ASO Forda. Mozesz przytoczyć te opinie. Ja stawiam pozytyw. Robiłem tam dwa razy mondka 2005 TDci i super. Szybko w miarę cena przyzwoita .

AutoMis 29-01-2008 22:01

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
A ja polece swoj nowo otwarty warsztat na Bandurskiego vis a vis zuzlowego stadionu Stali Stocznia.
Wiadomo ze swojego chwalic sie nie powinno ale wlasnie koncze przerobke anglika Mondeo MK2 wiec pozwole sam siebie zachwalic.
Jezeli masz blisko to polecam:
"Auto Miś"
ul. Bandurskiego 36

Jezeli ktos zainteresowany znizka to prosze pisac maila lub prywatna wiadomosc.

GG: 979792

franekkimono 31-01-2008 01:12

Re: Gdzie dobre warsztaty w Szczecinie
 
Kolego Mad,proszę o konkrety,a nie opinie typu "słyszałem" że coś tam.Jeżeli korzystałeś z usług tego warsztatu,to podziel się proszę wrażeniami,jeżeli nie to albo spróbuj albo pozwól wypowiedzieć się klientom tego warsztatu (zadowolonym lub nie)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.