Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   st220 radom do radę ktos luknąć ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=275803)

Maniack_1211 28-01-2018 19:16

st220 radom do radę ktos luknąć ?
 
Witam,miałby ktoś checi i czas ogarnac to auto [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Maniack_1211 03-02-2018 11:22

Odp: st220 radom
 
Witam, mam pytanie dlaczego RADOM :D jest kolebką komisów aut sprowadzanych ze szwajcari, może mi to ktoś wyjaścić o co chodzi,

Golson 03-02-2018 12:47

Odp: st220 radom do radę ktos luknąć ?
 
Nie mazowieckie tylko Radom.

snamhtor 03-02-2018 20:08

Odp: st220 radom do radę ktos luknąć ?
 
Ja tam Rado omijał bym szerokim łukiem :)
Kilka razy byłem i zawsze coś a na pewno nie ma tam samochodów bezkolizyjnych.
Pojechałem oglądać kiedyś Szwajcara sprzedający zapewniał mnie że samochód ma na sobie 100% oryginalny lakier no i co .....
Okazało się że zapewne ma go gdzieś pod szpachla na dachu gdzie było ponad 1200 mikronów a czasami skali brakowało.
I pytam się sprzedającego co dalej z tym tematem robimy ? a on że zapewniali go że 100% bezwypadek jak kupował hahahah żartowniś się znalazł :P

Golson 03-02-2018 21:01

Odp: st220 radom do radę ktos luknąć ?
 
Szukanie w radomiu samochodu to coś na miarę wyprawy do burdelu w poszukiwaniu kandydatki na żonę...

rgroch1 28-03-2018 15:04

Odp: st220 radom do radę ktos luknąć ?
 
Kiedyś st220 zajmował się niejaki stefan z limanowej , ale 90 % tych aut w pl są po wypadkach albo z zajechanymi silnikami , może lepiej pojechać po to do DE?
Widziałem ostatnio chyba dwa auta warte uwagi przez ostatni rok, zarejestrowane już w Polsce od tzw. zapaleńców podejrzewam stan igła polifty cena to była powyżej 20tys zł. W przed lift lepiej się nie pchać bo 5 biegowa skrzynia psuje zabawę. Nie wierzę że można kupić dobre st220 za mniej niż 18tys. Może przedlift do poprawek lakierniczych z przebiegiem 300tys. Zresztą ja jakieś 2 lata temu o mały włos nie kupiłem st220 polift , cena była atrakcyjna coś chyba z 10tysi , auto od polskiego właściciela ale : miało korozję wszystkich drzwi u dołu , rozsypany magiel, rozsypane przednie wahacze a na koniec gałka zmiany biegów została mi ręku...sorki wymiękłem
Radom tak samo dobry jak Gniezno , bliżej Wawki , takie same szroty...a te ze "szwejcarji" w szczególności

rgroch1 29-03-2018 10:18

Odp: st220 radom do radę ktos luknąć ?
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
dogadasz się , polak sprzedaje

marysku 18-04-2018 07:54

Odp: st220 radom do radę ktos luknąć ?
 
lepiej pojedz na giełdę w słomczynie

AdixST 18-04-2018 11:58

Odp: st220 radom do radę ktos luknąć ?
 
Nie rozumiem dlaczego każdy wrzuca wszystkie radomskie komisy do jednego wora.
Miałem z radomskich komisów dwa auta i na żadne nie mogę powiedzieć złego słowa... I jeden i drugi miały lakierowany jeden element. A jeśli chodzi o silnik nie robiłem nic poza podstawowym pakietem - rozrząd, oleje i filtry.
Bez przesady, że w Radomiu to same ulepy, ****a i najgorsze parchy. Trzeba po prostu obejrzeć, dobrze sprawdzić i akurat może się trafi coś godnego uwagi... Trafiają się oczywiście zdezelowane klamoty, które do niczego się nie nadają, ale na taki samochód można też trafić od osoby prywatnej i kilka takich już oglądałem, że było tyle szpachli nawalone, że miernik nie mógł dobić, a taka krajowa igiełka miała być.. :)

Golson 18-04-2018 12:18

Odp: st220 radom do radę ktos luknąć ?
 
Bo tam w komisach są same ulepy.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.