Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   VIN Ford wyposażenie w Etis TEMAT TYLKO O SAMEJ STRONIE (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=135991)

MarekS 23-07-2011 01:50

VIN Ford wyposażenie w Etis TEMAT TYLKO O SAMEJ STRONIE
 
W zakładce Pojazd wpisujecie VIN auta i jest prawie wszystko o aucie, można jeszcze rozwinąć Mniej ważne funkcje
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

MagMa 23-07-2011 11:42

Odp: VIN Ford wyposażenie
 
Mam pytanko: czy jest polska wersja etisa?

Rolem 23-07-2011 12:43

Odp: VIN Ford wyposażenie
 
zakładka "Preferences"

MagMa 23-07-2011 12:48

Odp: VIN Ford wyposażenie
 
Dzięki:)

kuba_del 15-08-2011 18:10

Odp: VIN Ford wyposażenie
 
wlasnie sobie sprawdzilem moje auto i w tym szczegolowym opisie odnosnie wyposazenia kilka elementow sie nie zgadza,troszke pozamieniali wyposazenie ,jest kilka opcji ktore w aucie mam ,a w tym opisie jest napisane ,ze nie ma i odwrotnie ,jest kilka ,ktorych nie mam a stoi jak byk ,ze mam hehehe taki maly balagan

bobanr 28-08-2011 09:29

Odp: VIN Ford wyposażenie
 
WItam na wstępie.

Czy korzystanie z etisa jest darmowe ? Na następnych stronach prezentowany jest cennik.

krycha007 11-11-2012 21:33

Odp: VIN Ford wyposażenie
 
Witam serdecznie forumowiczów, moje pierwsze pytanie jest polska opcja tej strony do czytania wyposażenie po vin????
Z góry dzięki z a info.
Pozdrawiam.

Wojtek 11-11-2012 21:37

Odp: VIN Ford wyposażenie
 
Ja polecam sprawdzenie wyposażenia po numerze VIN u kolegów : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Pozdrawiam
Wojtek

STARRAD 18-04-2019 16:38

Brak dostępu do Etis Forda
 
1 załącznik(i)
Witam, Jeśli administrator uzna , że to temat nie na ten dział, to proszę o przeniesienie go do działu właściwego.

Mam pytanie odnośnie Etisu Forda. Dawno się tam nie logowałem, ale mam potrzebę sprawdzenia czegoś. Jednak nie mogę bo system Etis mnie nie wpuszcza generując jakiś kod i text. Czy to znaczy , że osoby indywidualne nie mają już tam dostępu?

edmun 02-08-2019 10:48

Odp: VIN Ford wyposażenie
 
Czy nie możesz zrobić tego sam?
Rejestrujesz się na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
logujesz się na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i wpisujesz VIN.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.