Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|zachodniopomorska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=133)
-   -   Sprawdzenie auta Dolice (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=308905)

Mmisiekm 10-05-2020 21:02

Sprawdzenie auta Dolice
 
Witam serdecznie drogich forumowiczów z zach-pomorskiego.

Planuje przesiadkę z cmaxa na większego smaxa:) huraaaaa

Mam nieco daleko wiec liczę na Wasza pomoc :)


Czy ktoś z Was byłby na tyle rzetelny i uprzejmy żeby zerknąć autko w Dolicach?

Jeśli tak byłbym niezwykle zobowiązany jak udałoby się zweryfikować na miejscu autko z ogłoszenia :

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Z góry dzięki i przy rzetelnej opinii stawiam dobre broooo.

Dzięki
Michał

TOMAS 11-05-2020 05:51

Odp: Sprawdzenie auta Dolice
 
Myślę, że polift w takiej cenie to proszenie się o problemy

GH_Stargard 11-05-2020 06:38

Odp: Sprawdzenie auta Dolice
 
Na otomoto piszą co innego o nim. Cytuje: "Cena tego samochodu jest wyższa niż średnia dla podobnych pojazdów na OTOMOTO. Możliwe, że wynika to z wyposażenia pojazdu lub jego wyjątkowo dobrego stanu technicznego, itd. Skontaktuj się ze sprzedającym, by dowiedzieć się więcej."

Bez inspekcji nie da rady.
Zawsze możesz poprosić o wizytę w ASO, zapłacisz zdalnie i po problemie. Sprzedawca jeśli rzetelny - zgodzi się. Jeżeli będzie marudził.... to już wiesz co dalej.

TOMAS 11-05-2020 07:56

Odp: Sprawdzenie auta Dolice
 
Tylko ten samochód jest w cenie Focusa z 2011 roku :)

Piotr_V6 11-05-2020 15:58

Odp: Sprawdzenie auta Dolice
 
Cytat:

Napisał GH_Stargard (Post 3249063)
Na otomoto piszą co innego o nim. Cytuje: "Cena tego samochodu jest wyższa niż średnia dla podobnych pojazdów na OTOMOTO. Możliwe, że wynika to z wyposażenia pojazdu lub jego wyjątkowo dobrego stanu technicznego, itd. Skontaktuj się ze sprzedającym, by dowiedzieć się więcej."

Bez inspekcji nie da rady.
Zawsze możesz poprosić o wizytę w ASO, zapłacisz zdalnie i po problemie. Sprzedawca jeśli rzetelny - zgodzi się. Jeżeli będzie marudził.... to już wiesz co dalej.

zadzwoń i zapytaj właściciela przede wszystkim czy na udokumentowane wymiany oleju w skrzyni co najmniej co 60tyś km jeśli nie to sobie odpuść to auto, i tak na dzień dobry masz do zrobienia blacharkę a jeśli w POWERSHIFcie nie było na czas wymienianej oliwy to kaplica w krótkim czasie.

Mmisiekm 12-05-2020 09:03

Odp: Sprawdzenie auta Dolice
 
Cytat:

Napisał Piotr_V6 (Post 3249209)
zadzwoń i zapytaj właściciela przede wszystkim czy na udokumentowane wymiany oleju w skrzyni co najmniej co 60tyś km jeśli nie to sobie odpuść to auto, i tak na dzień dobry masz do zrobienia blacharkę a jeśli w POWERSHIFcie nie było na czas wymienianej oliwy to kaplica w krótkim czasie.

Ooooo i takie podpowiedzi to ja lubie :)

Dzięki za rade.

Mmisiekm 12-05-2020 11:06

Odp: Sprawdzenie auta Dolice
 
Dzwoniłem i wygląda na to że wszystko z autem jest w porządku poza blacharskimi uszkodzeniami.
Auto było "serwisowane" u jednego mechanika ostatnio w lipcu duży przegląd (oleje, klocki tarcze, zawieszenie itd.).
Auto rocznie robiło średnio 20-25 tys.
sprowadzony w 2016 roku z DE, ale co dziwne w dekoderze VIN wyszło ze produkcja USA - czy to możliwe?

Człowiek nie zbytnio więcej wie gdyż odkupił auto po szkodzie.

Czy znalazł by się ktoś chętny żeby podjechać obejrzeć auto - w szczególności mechanicznie, skrzynia silnik jakieś - może z komputerem?

Zwróce za koszt dojazdu - ja mam ponad 500 km, wiec nie chcałbym pojechac w pusto :(

PLS ktoś pomoże? :oops: :oops: :oops:

gregor75 12-05-2020 11:22

Odp: Sprawdzenie auta Dolice
 
wrzuć VIN

lotek 12-05-2020 12:19

Odp: Sprawdzenie auta Dolice
 
Cytat:

Napisał Mmisiekm (Post 3249464)
Dzwoniłem i wygląda na to że wszystko z autem jest w porządku poza blacharskimi uszkodzeniami.
Auto było "serwisowane" u jednego mechanika ostatnio w lipcu duży przegląd (oleje, klocki tarcze, zawieszenie itd.).
Auto rocznie robiło średnio 20-25 tys.
sprowadzony w 2016 roku z DE, ale co dziwne w dekoderze VIN wyszło ze produkcja USA - czy to możliwe?

Ja jeszcze się nie spotkałem, żeby sprzedający przez telefon powiedział, że auto ma jakiś problem ;). Auto serwisowane u jednego mechanika, czyli rozumiem, e musisz wierzyć w to zapewnienie, bo żadnych faktur czy wpisów nie ma? Przebieg z DE też może być...... do negocjacji. Cena jest naprawdę niska jak na polifta i coś musi być więcej nie halo, aniżeli przerysowany bok.

Mmisiekm 12-05-2020 12:46

Odp: Sprawdzenie auta Dolice
 
Cytat:

Napisał lotek (Post 3249475)
Ja jeszcze się nie spotkałem, żeby sprzedający przez telefon powiedział, że auto ma jakiś problem ;). Auto serwisowane u jednego mechanika, czyli rozumiem, e musisz wierzyć w to zapewnienie, bo żadnych faktur czy wpisów nie ma? Przebieg z DE też może być...... do negocjacji. Cena jest naprawdę niska jak na polifta i coś musi być więcej nie halo, aniżeli przerysowany bok.


Wszystko sie zgadza :) Gdybym w pełni wierzył w zapewnienia sprzedawcy już byłbym w drodze po niego.

Stad też moja prośba do "lokalnych" forumowiczów o pomoc w sprawdzeniu autka.

Cytat:

Napisał gregor75
wrzuć VIN

wfOsxxgbwsbj71O2O

Bump:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.