Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] wymiana baterii w kluczyku (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=81710)

KUSTO 23-07-2010 20:53

Odp: wymiana baterii w kluczyku
 
no to chyba mam bonusa bo u mnie nie ma bezpieczników nad nogami pasażera tam jest ten moduł siemensa i jeszcze jeden czarny box do którego dochodzą 3 bezpieczniki ale to raczej nie skrzynka z bezpiecznikami jutro zrobie zdjęcie i wkleje

kubek.byd 02-08-2010 22:56

Odp: wymiana baterii w kluczyku
 
witam
dzisiaj wymieniłem baterie jak byłem w pracy i miałem ten sam problem zero reakcji pilota na otwieranie i zamykanie. Udało mi sie go zaprogramować "przez przypadek":) odpaliłem samochod normalnie jak zawsze, bez zadnych 10 sek. i wciskałem pare razy otwieranie zamykanie i otw. bagażnika ale zadnej reakcji centralki. Wróciłem samochodem do domu zgasiłem normalnie spróbowałem zamknąć samochód z kluczyka i klik zadziałało:) i spowrotem wszystko dziala jak powinno.

heon 16-12-2010 20:38

Odp: wymiana baterii w kluczyku
 
Witam
Widzę ze dyskusja jak najbardziej w temacie jaki mnie interesuje a mianowicie, kumpel ma focusa II i w kluczyku nie działa przycisk zamykania(raz działa raz nie) problem został już zdiagnozowany okazało się ze jest w kluczyku odlutowany mikro przełącznik i w momencie kiedy ustawi się tak ze leży na ścieżkach wszystko działa ale jeśli tylko się przestawi przestaje zamykać i trzeba kluczykiem popukać i znów zaczyna działać, no i teraz cała sprawa zalutował bym mu ten mikro przełącznik ale boje się ze podczas 5 min lutowania może się rozkodować, po przeczytaniu tego postu jestem mądrzejszy jeśli chodzi o powtórne kodowanie ale interesuje mnie jeszcze co do zakodowania jest potrzebne czy potrzebuje drugi kluczyk a jeśli tak to może być to kulczyk bez pilota ?

tdj 04-10-2011 20:56

Odp: wymiana baterii w kluczyku
 
witam
Czy ktos wie dokladnie ktore bezpieczniki nalezy wyjac?
Wyjalem nr 77 na kilka minut ale nadal nie da sie zaprogramowac kluczyka.

u mnie sytuacja wyglada tak:
Nagle przestalo u mnie dzialac zamykanie z pilota, bateria bylo ok dla pewnosci wymienilem.
Programowanie mam potwierdzene sygnalem jednak pilot nadal nie dziala.

tdj 07-10-2011 20:51

Odp: wymiana baterii w kluczyku
 
problem rozwiazany,
po odlaczeniu aku na kilka minut pilot zaczal dzialac bez programowania etc.

cz_ort 24-10-2011 14:14

Odp: wymiana baterii w kluczyku
 
Panowie i Panie,
ja też dotarłem do punktu w czasie, kiedy stara bateryjka była już tak słaba, że kilka razy musiałem otwierać auto kluczem w zamku.
Bateryjka 3V CR2032, chwila moment na otwarcie kluczyka, około minuty po rozłączeniu starej, nowa już była w zamkniętym kluczyku. Nic nie musiałem programować, działa jak na starej baterii.

wojtas1980 24-10-2011 14:50

Odp: wymiana baterii w kluczyku
 
Witam w MK2 2007 bateria CR 2032
Do programowania kluczyka stosuje sie to co mówi instrukcja tylko że 4 razy przekrecenie kluczyka do zaplonu musi trwać 3 sekundy a nie jak mówi instrukcja 6 sekund.
Żeby zaprogramować kluczyk musimy mieć jeden pilot który otwiera auto,wkładamy cztery razy do zapłonu pozycja II potem na zero nie wyciągamy kluczyka ze stacyjki naciskamy jeden z trzech przycisków pamietamy też że ten kluczyk który jest w stacyjce też trzeba zaprogramować naciskając jeden z trzech przycisków

Biniek224 06-04-2012 07:16

Odp: wymiana baterii w kluczyku
 
Witam.Wczoraj byłem w ASO w Szczecinie na wymianie baterii w pilotach trwało to 5 minut i kosztowało 12PLN za dwa piloty.Auto odpaliło bez problemu.Pozdrawiam

siemenszk 11-04-2012 16:58

Odp: wymiana baterii w kluczyku
 
mam pytanie wczoraj po wyjsciu z auta nacisnalem pilotem zamkniecie kilka razy samochod zamknelo po wcisnieciu pilotem otwierania nic juz nie dziala nie wiem dlaczego bezpieczniki sprawdzone nie przepalone - nie dziala nawet klapa otwierania guzikiem w aucie co moglo sie stac?? centralny tez nie nawet gdy jade i wcisne w drzwiach kierowcy nie zamyka innych zero reakcji - nie moge otworzyc kluczykiem moich drzwi (kierowcy tylko pasazera i wciskajac od centralki manualnie przy drzwiach guzika otwieraja sie dopiero od kierowcy help me ;( Ford Focus Hatchbak mk1 2001 rok 1.8 TDDI prosze o odp na priv

pwlsrs 08-05-2012 17:21

Odp: wymiana baterii w kluczyku
 
Mój problem z kolei wygląda tak że ręcznie z klucza wszystko działa pięknie ale z pilota ni chuchu. Jak na razie moje podejrzenia padły na wiązkę kabli w drzwiach kierowcy, bo po poruszaniu nimi czasem wszystko wraca do normy. Tylko pojęcia nie mam jak się do ustrojstwa dobrać. Macie jakieś pomysły którędy i czego mogę się tam spodziewać?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.