Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Fiesta (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=99)
-   -   [Fiesta 2001-2008] centralny nie otwiera drzwi kierowcy z pilota (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=232313)

fliper 18-10-2015 20:04

centralny nie otwiera drzwi kierowcy z pilota
 
Witam. W weekend zmieniałem drzwi kierowcy(przez bliskie spotkanie z sarną:diabelek:). Zmieniłem wkładkę zamaka na swoją i całą wiązkę kabli na te którą miałem. W efekcie nie otwierają się drzwi kierowcy z pilota(z kluczyka jest ok). Dziś porównałem wtyczki od centralnego pod zamkiem w drzwiach i zauważyłem że moja wpinka ma 6 kabli, wiązka z którą kupiłem drzwi na wymianę ma 9 przewodów. Przełożyłem dzisiaj wszystko tak jak kupiłem wiązka +centralka i też lipa, drzwi się nadal nie otwierają i szyba kierowcy się nie opuszcza. Przełożyłem drugi raz na swoją starą oryginalną instalację. Jak z tego wybrnąć ? Czy to wina elektryki czy może trzeba coś zakodować? Czy może były to drzwi z bebechami od anglika??
Od czego zależy ilu pinowy jest zamek??

marcin21krk 24-10-2015 14:22

Odp: centralny nie otwiera drzwi kierowcy z pilota
 
Ja po spotkaniu z sarną zmieniałem zderzak, zbiornik spryskiwaczy i halogen, a na dolnej części drzwi mam odbitą raciczkę :)
Cos mi sie wydaje ze oprócz wkladki powinienes przełożyć tez mechanizm zamka bo on chyba jest wyposażony w siłownik od CZ i być moze w tym który był w kupionych drzwiach jest problem.

fliper 25-10-2015 14:04

Odp: centralny nie otwiera drzwi kierowcy z pilota
 
Z tym może być problem bo uderzenie było zaraz pod klamką-na zamkiem, mechanizmem i żeby wydobyć resztki i wkładkę nie obyło się bez szlifierki:)

marcin21krk 25-10-2015 19:49

Odp: centralny nie otwiera drzwi kierowcy z pilota
 
To pozostaje jeszcze opcja by przy użyciu miernika sprawdzić napięcia czy do ostatniej kostki prąd dochodzi, ewentualnie jesli miernik ma opcje sprawdzania ciągłości przewodu to je sprawdz. Może tam gdzieś na którymś kablu po prostu jest przerwa.

fliper 26-10-2015 13:58

Odp: centralny nie otwiera drzwi kierowcy z pilota
 
Po zapsikaniu wtyczki w drzwiach kierowcy i mikrusów, kolejny problem. Centralny nie działa teraz ani z kluczyka ani z pilota. Ponadto pali się ciągle kontrolka otwartych drzwi.Nie mam napięcia na bezpieczniku nr 38 moduł GEM, czy to w stanie spoczynku kiedy nie robię nic, czy to kiedy próbuję zamykać centralnym. Co zrobić dalej ??


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.