Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2018- ] Przestawiający się zegarek na 02:00 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=310547)

szymonb 29-06-2020 12:43

Przestawiający się zegarek na 02:00
 
Dzisiaj zgłosiłem w ASO ciągłe resetowanie się zegarka na 02:00.
Dzieje sie to w 80% przy odpalaniu auta i przy wjazdach w tunel.
Posiadam Sync 3 bez nawigacji ale problem jest według mnie związany z GPS.
Każdy focus 4 go posiada do funkcji SOS.
Czy znacie jakieś obejście tego problemu ?
W ASO twierdzą że Ford wie i pracuje nad aktualizacją.
Szkoda że tak długo pracuje nad naprawianiem tak banalnej rzeczy.

KasmarCK 29-06-2020 12:55

Odp: Przestawiający się zegarek na 02:00
 
Tak, potwierdzam. Identyczną odpowiedź otrzymałem z mojego ASO, więc czekamy...

szymonb 29-06-2020 13:00

Odp: Przestawiający się zegarek na 02:00
 
Jeszcze dopytałem w ASO o nie działające fizyczne przyciski w carplay i ta aktualizacja też ma podobno to naprawić.

samarin 30-06-2020 08:51

Odp: Przestawiający się zegarek na 02:00
 
Od kiedy istnieje ten problem? Ja kupiłem dopiero co samochód, oczywiście problem ten sam. Pisałem do salonu to dostałem odpowiedź, że w sztuce do jazd testowych jest tak samo i "ten typ tak ma" (a wiem, że tamto auto ma ok. rok) - irytujące jak się parkuje w hali garażowej...

technik08 30-06-2020 08:59

Odp: Przestawiający się zegarek na 02:00
 
Nie znam tego modelu , dlatego moje pytanie może być naiwne - czy do czasu usunięcia wady nie da się przestawić zegara z automatycznego ustawienia czasu na ręczny ?

pawk 30-06-2020 15:25

Odp: Przestawiający się zegarek na 02:00
 
Ja mam egzemplarz z listopada 2019 i mam tę wadę. Jest to upierdliwe głównie dlatego, że z niepoprawną godziną nie uruchomi się android auto, a to jedyna nawigacja którą mam.

Cytat:

Napisał technik08 (Post 3262611)
Nie znam tego modelu , dlatego moje pytanie może być naiwne - czy do czasu usunięcia wady nie da się przestawić zegara z automatycznego ustawienia czasu na ręczny ?

Nie ma takiej opcji. Można co najwyżej za każdym razem ustawiać ręcznie, albo poczekać aż się samo ustawi. Czasem sekundy, czasem naście minut...

tryhp3 01-07-2020 08:26

Odp: Przestawiający się zegarek na 02:00
 
Cytat:

Napisał pawk (Post 3262754)
Jest to upierdliwe głównie dlatego, że z niepoprawną godziną nie uruchomi się android auto, a to jedyna nawigacja którą mam.

Można coś jeszcze kombinować z aplikacjami Sync3 AppLink
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] (oczywiście polskiego katalogu nikt nie aktualizuje - aplikacji zgodnych z Fordem jest więcej).
Z nawigacji widzę Waze, ale AppLink działa chyba tutaj tylko z iPhonem.
Jest jeszcze Sygic który działa z Sync3 i Androidem, ale nie za darmo.

pawk 02-07-2020 13:26

Odp: Przestawiający się zegarek na 02:00
 
Waze z Androidem nie działa. Co do Sygica to o ile wiedziałem o nim, o tyle nigdy się specjalnie cenami nie interesowałem. Dziś wchodzę a tu promocja -83% jeszcze przez kilka dni. 10 euro za Europę, 20 za cały świat, licencja dożywotnia, 4 aktualizacje map rocznie. No i się skusiłem, offline'owa nawigacja z dożywotnimi aktualizacjami za takie pieniądze to dla mnie niezła oferta.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

samarin 02-07-2020 16:02

Odp: Przestawiający się zegarek na 02:00
 
Cytat:

Napisał pawk (Post 3263304)
Waze z Androidem nie działa. Co do Sygica to o ile wiedziałem o nim, o tyle nigdy się specjalnie cenami nie interesowałem. Dziś wchodzę a tu promocja -83% jeszcze przez kilka dni. 10 euro za Europę, 20 za cały świat, licencja dożywotnia, 4 aktualizacje map rocznie. No i się skusiłem, offline'owa nawigacja z dożywotnimi aktualizacjami za takie pieniądze to dla mnie niezła oferta.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Też kupiłem Sygica kiedyś, on prawie zawsze ma promocje :D Jak porównywałem GoogleMaps z Sygiciem to moim zdaniem GoogleMaps lepsze trasy wyznaczał. Oczywiście Sygic kupiłem na wypadek Offline map za granicą ;)

kacper69 02-07-2020 20:13

Odp: Przestawiający się zegarek na 02:00
 
1 załącznik(i)
Problem z godzinami jest rozwiązany w sofcie z z początku marca 2020.
Tylko trzeba znaleźć ASO , które to wgra.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.