Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Edge (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=194)
-   -   [Edge 2015- ] kodowanie swiatel led (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=293422)

Kostek12 11-03-2019 20:36

kodowanie swiatel led
 
Panowie szukam pomocy. Próbowaliśmy z kolega Mayak zakodować mi lampy led ori europejskie. Ogólnie po zmianie pinów i kodowaniu lampy działają super ale jest mała zagwozdka. Pulsuje mi oświetlenie wewnętrzne. Marcin mówi ze sprawdzał na 4 możliwych opcjach i albo pulsowało oświetlenie wewnętrzne albo migało światło mijania w lewej lampie. Zostawiliśmy wiec w pełni sprawne lampy ale ta dyskoteka w srodku jest irytująca. Czy ktoś się spotkał z czymś takim albo ma jakiś pomysł o co może chodzić co zmienić lub jak to ugryźć ?

mayak 13-03-2019 10:01

Odp: kodowanie swiatel led
 
niestety w tym Edge wszystkie kombinacje freq nie działają :(

Kostek12 13-03-2019 20:57

Odp: kodowanie swiatel led
 
No dziwny mam przypadek ale może jest ktoś kto kiedyś się spotkał i jakoś to ogarnął. Ktoś napisał ze porównywał plik asbuilta z fusionem i jakoś do tego doszedł. Szukam nadziei ;)

leszcz 13-03-2019 21:15

Odp: kodowanie swiatel led
 
Cytat:

Napisał Kostek12 (Post 3104785)
Zostawiliśmy wiec w pełni sprawne lampy ale ta dyskoteka w srodku jest irytująca. Czy ktoś się spotkał z czymś takim albo ma jakiś pomysł o co może chodzić co zmienić lub jak to ugryźć ?

Robiłem ostatnio i poszło bez bólu i nie ma żadnej dyskoteki . Może miałem szczęście ;)
Owszem kiedyś miałem taki problem w EDGE z lampką w bagażniku która sobie migała ale ..... też to zrobiło się :D
W moim Edziu też poszło bez bólu od tzw "strzała" . Niech się Twój kolega pobawi może trafi jak trzeba to opanować :one:

Kostek12 13-03-2019 21:32

Odp: kodowanie swiatel led
 
U mnie miga i ta w bagażniku i wszystkie wewnętrzne. A możesz zdradzić co zrobiłeś z ta w bagażniku ? Może wtedy reszta zgaśnie...

kzmuda1 13-03-2019 22:37

Odp: kodowanie swiatel led
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] twój Edzio jest wyjątkowy, więc jak mogłoby być inaczej,
Btw nie ma.raczej rzeczy niemożliwych

tedi_k 13-03-2019 23:41

Odp: kodowanie swiatel led
 
Cytat:

Napisał kzmuda1 (Post 3105707)
...wyjątkowy...

Kolego Krzysztofie - jakieś bliższe szczegóły?
Miałem wrażenie, że wszystkie Edki to spoko wózki, ale może sa jakieś super-specjalne...
Wtedy warto wrzucić jakąś fotkę, opisik, cokolwiek powodującego ślinotok u licznych posiadaczy FF1 z 2002 roku...:one:

makarena2008 14-03-2019 12:09

Odp: kodowanie swiatel led
 
Cytat:

Napisał Kostek12 (Post 3105679)
U mnie miga i ta w bagażniku i wszystkie wewnętrzne. A możesz zdradzić co zrobiłeś z ta w bagażniku ? Może wtedy reszta zgaśnie...

U mnie na szczęście poza lampką w bagażniku nie miga nic w środku - jak czegoś potrzebujesz z tego co dotychczas zrobiłem, to pisz.

Cytat:

Napisał leszcz (Post 3105666)
Owszem kiedyś miałem taki problem w EDGE z lampką w bagażniku która sobie migała ale ..... też to zrobiło się :D

Mam założone full led i wszystko jest oki, poza właśnie lampką w bagażniku - zdradzisz co trzeba zrobić?

Kostek12 14-03-2019 13:12

Odp: kodowanie swiatel led
 
W sumie to cieszy mnie ze nie tylko u mnie tak jest , bo to znak ze można coś z tym zrobić skoro u niektórych jest wszystko Ok ;) lampki od początku nie migały ? Sam kodowałes ? Czym ? Jak ? Jaki freq?

tedi_k 14-03-2019 14:01

Odp: kodowanie swiatel led
 
Cytat:

Napisał Kostek12 (Post 3105881)
...cieszy mnie ze nie tylko u mnie tak jest...

Problem kodowania występuje dla wersji SE i nigdy nie występuje moim zdaniem dla Titanium/Sport.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.