Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Tuning (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=107)
-   -   zrobiłem se "wiejski tunink" .. a co :-) ..... (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=12405)

A.S. 15-04-2006 18:37

zrobiłem se "wiejski tunink" .. a co :-) .....
 
Witam!!
Czego to człowiek z nudów nie wymyśli :) ..... tak troszke z przekorą ale sprawa idzie o to czy ktoś nie podjoł sie juz wcześniej podobnej pracy ?? Bo ja 7 godzin mordowałem się z tym pobielającym grafitii a to wredne dzieło sztuki już spękało i zaczeło złazić nawet po wjechaniu do garażu tylko ;) ..... Co prawda ja użyłem jakiegos zwykłego lakieru (renolak do zaprawek DAEWOO-FSO) i pędzelka .... wiem że te mazaki CUD z allegro to tez LIPA ... więc może jest jakiś sprawdzony pożądny środek do tego ??? Tak dumając nad technologią .. wpadłem na pomysł żeby okleić kształty liter i "pomazać" je schludnie białym silikonem sanitarnym .... to jest elastyczne, mocno sie trzyma .. pownno być "GUT" .... ale tak jak pisałem może ktoś się już "łapał" tej roboty :) ?

carmangdynia 15-04-2006 21:12

do malowania napisów na oponach jest bardzo dobra kreda woskowa dostepna prawie w każdym serwisie gdzie wymieniają opony .normalnie nie do zdarcia

karex 15-04-2006 21:25

A.S., nie odpowiem Ci na zagadnienie związane z pytaniem "czym i jak", ale co do "wiejskiego tuninku" to zawiodłem się na Tobie. Miałem Cię za poważnego Człowieka, a Ty tu taką lipę wstawiasz. Czytam o tym tuninku i se myślę "swój człowiek" pomalował se opony na oczorzutny kolorek np. pedalski pomarańczowy żarówiasty, albo lesbijski zielony żarówiasty. Patrzę i co widzę :fcp15 . "Amerykański" samochód ze starannie uwidocznionymi napisami. Co przez to chcę powiedzieć? Że nie widzę "wiejskiego tuninku" tylko po prostu coś co moim zdaniem pasuje do amerykańca. Wygląda to spoko moim zdaniem. Tylko szkoda, że cały Twój wysiłek natychmiast popękał :( .

Slawko 15-04-2006 22:10

Cytat:

Napisał karex
Patrzę i co widzę :fcp15 . "Amerykański" samochód

A ford to nie "Amerykański" :D

karex 15-04-2006 22:13

Cytat:

Napisał Slawko
A ford to nie "Amerykański"

UPS :fcp19



Ale i tak wiemy co miałem na myśli :D . ............... chyba....


No bo ja myślałem o tych ich "wyrosłych" kształtach i nawet pomimo Europeizacji i tak jest "Amerykański" bardziej niż nasze Fordziki.

Slawko 15-04-2006 22:13

Cytat:

Ale i tak wiemy co miałem na myśli :D . ............... chyba....
wiemy, wiemy :D

A.S. 15-04-2006 23:00

Witam!!
KAREX, brachu :) .... cieszę się że nie wszyscy stracili poczucie humoru przez tą długa zimę :) ... Ja tak zażartowałem oczywiście, bo chodziło mi o to że GRAWEROWŁEM (no prawie dosłownie żeby nie wyjechac poza literki) to ponad 7 godzin ... ale nie czymś pożądnym tylko taką byle jaką farbką :) .... czyli w tonie TAŚMEX i PALSTIX :) ..... Wielu jest takich co 10 godzin robia spojler z drutu i wiórówki na klape LADY SAMARY :) a wszytsko to z finałem podobnym do mojego :fcp18
:fcp29 spoko KAREX...... cieszę się że się podoba ... bo mi na "żywo" zrobiło a kolan wate .... jak odszedłem pare kroków i zobaczyłem całośc ;) .... tylko właśnie nie wiem czym to ładnie nanieść żeby nie zlazło :( ..... Może ta kreda BEDZIE GIT :)
Jak się tak jeździ na codzień to człowiek nie zwraca nawet uwagi jak sie tak naprawde mocno te nasze oponki uginają ;) ... dopiero po takiej zabawie widac to jak na dłoni...
I niemal zawału nie dostałem jak wjechałem do garażu .... lookam na ME DZIEŁO .. a tu kicha :( ..... więc zaraz napisałem meila z zapytaniem co by tu wymodzić lepszego od renolaka ;) .....

A co do USA ... to ja mam nieco inne spojrzenie .... najbardziej amerykański jest jednak Ford ..... i to ten z literką "T" .... bo to FORD "T" ... zmienił oblicze naszego świata prosto z USA .... Był FORD ... potem długo, długo, nic .... i potem dopiero takie tam rózne firemki :) ......

artzly 16-04-2006 12:22

białem napisy jak najbardziej okey ... i to na bridgestone-ach to juz na 100% wyrąbiście (bo chyba takie masz gumy prawda AS?) ... i jeszcze do czarnego lakiery to mysle ze bardzo ładnie i dostojnie to wszystko się łączy ...

sorki za OT..ale musze :fcp27
Cytat:

Napisał Slawko
karex napisał/a:
Patrzę i co widzę . "Amerykański" samochód
A ford to nie "Amerykański"

Cytat:

Napisał karex
Slawko napisał/a:
A ford to nie "Amerykański"

UPS



Ale i tak wiemy co miałem na myśli . ............... chyba....

Cytat:

Napisał Slawko
Cytat:
Ale i tak wiemy co miałem na myśli . ............... chyba....
wiemy, wiemy

hyhyhyhy... ale sie ubwiłem Sławko ty złośliwcze :fcp27 tak "wytarmosić karexa :fcp16 hyhyhyhy ...karex, ja wiem o co ci chodziło ..serio serio :fcp23

kuba 16-04-2006 13:58

A może spróbuj to pomalować jakimś chlorokauczukiem - ta farba jest dosyć elastyczna, tylko nie wiem jak guma to zniesie.

Wiesz ewentulanie możesz to wykleić jakąś dobrą taśmą izolacyjną- efekt murowany ;-) :fcp4 :fcp12

Pozdrawiam

Kuba

A.S. 16-04-2006 17:10

Witam!!
Hmm.. najpierw spróbuje tą kredą ...
Tak.. przód to BRIDGESTONE POTENZA, tył .. DUNLOP SP SPORT .... Ledwo mi to wlazło :) .... gdyby nie dystanse na pisatach to tarło by o kielichy amorów :) ... Gość jak mi sprzdawał to od razu mówił że 255/45 R18 tam nie wejdzie .... jednak dzięki przeróbkom Startecha "jakoś poszło".... :fcp12 a przy okazji moge polecić gościa co mi sprzedał te oponki ... bardzo uczciwa i naprawdę tania firma .... sporo wystawia na Allegro ... poznacie go po tym że jest z miejscowości Puszczykowo .


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.