Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford S-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=153)
-   -   [S-MAX 2006-2015] 3 rząd siedzeń, czy jest możliwość zamontowania? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=53917)

luukkee 27-10-2008 07:17

3 rząd siedzeń, czy jest możliwość zamontowania?
 
Witam wszystkich,
Mam S-Maxa w wersji 5 osobowej, zastanawiam się czy jest możliwość zamontowania 3 rzędu siedzeń. Czy już ktoś to robił? Czy są w wersji 5 osobowej mocowania do 3 rzędu siedzeń?

GMK 30-10-2008 19:06

Re: 3 rząd siedzeń w S-Maxie
 
Będzie problem z pasami bezpieczeństwa. Niestety w wersji 5miejscowej nie ma kotwiczeń w bagażniku.

tygrysex 30-10-2008 19:12

Re: 3 rząd siedzeń w S-Maxie
 
A juz pomijajac nawet to, jest mozliwosc potem przerejestrowac z 5 na 7?

luukkee 31-10-2008 07:07

Re: 3 rząd siedzeń w S-Maxie
 
Z przerejestrowaniem nie będzie problemu, mam zarejestrowany na 7 osobowy. Tak jakoś "dziwnym" zbiegiem okoliczności :fcp1
Głównie mam pytanie czy w bagażniku są jakieś otwory do których można przykręcić dodatkowe siedzenie. W kwestii pasów to widziałem takie razem z fotelami.

alewicki 10-12-2008 13:32

Re: 3 rząd siedzeń w S-Maxie
 
Nie ma siedzen trzeciego rzedu z pasami zintegrowanymi. Co do otworow do mocowania, na pewno sa, nie wiem tylko, co z tapicerka...

krzych 02-09-2009 10:30

3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?
 
Witajcie,

Przy rejestracji autka wpisali moje autko jako 7-osobowe. Póki co nie prostowałem tematu, zastanawiam się teraz czy istnieje możliwość dodania tych 2 dodatkowych foteli. Wydaje mi się, że autko ma wszystko pod taki montaz przygotowane tylko kwestia znalezienia takich foteli i ich zamontowanie. Czasami te 2 dodatkowe miejsca by sie przydały - szczególnie poczas wakacji aby przemieścic się w okolicach jednym autkiem.

Co o tym myślicie?

majkelos 02-09-2009 10:49

Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?
 
kto chce otrzymac mailem numer części potrzebnej do montazu dwóch foteli w maksiu oraz widok z orginalnego e-katalogu forda, prosze o podanie maila, wyslę, gdyz tutaj nie moge tego przekopiowac

krzych 03-09-2009 22:54

Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?
 
Cytat:

Napisał majkelos (Post 1236730)
kto chce otrzymac mailem numer części potrzebnej do montazu dwóch foteli w maksiu oraz widok z orginalnego e-katalogu forda, prosze o podanie maila, wyslę, gdyz tutaj nie moge tego przekopiowac

A czy jesteś w stanie określić koszta takiej przeróbki?

majkelos 07-09-2009 12:59

Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?
 
Panowie,
jest zainteresowanie numerami części do montazu 3 rzędu, wysłałem juz kilka e-maili. Mam prosbę: jezeli ktoś już przebrnie przez to wszystko i zamontuje te nieszczęsne dwa fotele w bagazniku, niech opublikuje łaskawie małe "resume" ile kosztowało (ja szacuje, że około 1000 zł plus fotele- 1.400-1.500 zł) i jak to się w ogóle robi, i czy mozna przerobic samemu

Tomekpoz 07-09-2009 22:53

Odp: 3 rząd siedzeń - czy można dołożyć?
 
Mam wycenę z Auto Watinu konkretną


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.