Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mustang (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Wynajem samochodu do ślubu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=41836)

kooloo 11-04-2008 12:40

Wynajem samochodu do ślubu
 
Witam!
Moi znajomi pobierają sie, chce zrobić niespodziankę i jako prezent podstawic Mustanga jako auto do ślubu :fcp1 (niedoszły pan młody jest fanem tej marki i to z pewnoscią bedzie spełnienie chociaż częściowo marzeń związanych z tym samochodem)
Model jakim chciałby pojechać to z pewnościa:
1967 Ford Mustang Shelby GT 350. ?67 bo ma antyrame na calą sciane w pokoju goscinnym tego modelu... :fcp2 , ale wiem ze to jest bardzo unikatowy model i chyba nawet w Polsce go nie ma. Poza tym mnie nie stac zeby mu zasponsorowac taką przyjemność :)

Generalnie każdym samochodem marki Ford Mustang jazda do ślubu zrobi mu mega frajde dlatego zwracam sie do was drodzy "posiadacze" o pomoc w realizacji mojego pomysłu.
Wiem ze są firmy które moga wynając auto do tego typu imprez, jednak, ceny są zaporowe, przynajmniej dla mnie:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jeśli znajdzie sie jakiś uczynny człowiek co do ceny napewno sie dogadamy, jest skala porównawcza z powyższego linka:)

Termin ślubu 23.08.2008
Miejsce: Poznań
Łącznie kilometrów do przejechania z domu do kosciola,z koscioła na imreze weselna max 50 kilometrów
Łączny czas jaki trzeba poświęcić sądze ze powinoo sie zamknąć w 2-3 godzinach

Kontakt:
gg: 4180556
mail: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Z góry dziękuje za udzieloną pomoc!
Pozdrawiam!

thermalfake 12-04-2008 21:34

Re: Wynajem Mustanga do ślubu
 
powiem ci, że takim fastbackiem '67 gt350 to trudno byłoby się zapakowywać nowożeńcom na tylną kanapkę i kierowcy, szczególnie z uwagą na pannę młodą i jej wystrój, oczywiście w ładną pogodę jak najbardziej convertible - w plenerek sam raz

kooloo 09-07-2008 11:19

Re: Wynajem Mustanga do ślubu
 
Prośba/Oferta wciąż aktualna.

alfatech 09-07-2008 12:55

Re: Wynajem Mustanga do ślubu
 
to ma być Cabrio czy może być zwykłe Coupe ?
np czarne :)

Morpho 06-09-2008 13:04

Re: Wynajem Mustanga do ślubu
 
Podpinam sie pod ta samą prosbe :D sam sie żenie w listopadzie, i moim marzeniem rowniez jest mustang :D. Nie sadze zeby mnie kiedykolwiek bylo stac na posiadanie tego wspaniałego auta, i ślub wydaje mi sie jedyna okazja by moc zasiasć za sterami tej maszyny :D gdyby znalazl sie ktos chetny byłbym w niebowziety!! :). Jestem z bielska-białej [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Iza i Miki 16-02-2009 19:29

Re: Wynajem Mustanga do ślubu
 
1 załącznik(i)
Jakby ktoś szukał to polecam się.
Oferuję 1967 Ford Mustang GT 500 Super Snake
oraz inne mniej znane jak 1968 camaro, 1968 cutlass, 1959 belvedere, 1926 buick i .... kolekcja się powiększa także zapraszam do odwiedzania stronki.
pozdrawiam
Iza

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mustangV8 30-10-2011 00:39

Odp: Wynajem Mustanga do ślubu
 
Jakby ktoś potrzebował klasyka z 1965 na południu Polski to zapraszam:619:

tu była reklama firmy, zainteresowanych odsyłam do pisania PW do autora

kszywy84 05-12-2011 12:53

Odp: Wynajem samochodu do ślubu
 
Witam tez jestem posiadaczem Mustanga z 68 roku model 289 . Okolice krakowa zapraszam.
Kolor czarny.

Chetnych zapraszam piszcie na PRV.

szumcia 03-01-2012 15:09

Odp: Wynajem samochodu do ślubu
 
Podłączam się do prośby. Poszukuję Mustanga do ślubu najlepiej te starsze roczniki. Niezwykle mi zależy. Ślub mamy w czerwcu tego roku w woj. lubuskim. Jeśli ktoś posiada w tych okolicach Mustanga bardzo proszę o kontakt.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

agarinka26 17-01-2012 18:03

Odp: Wynajem samochodu do ślubu
 
Witam zwracam się również z ta sama prośbą, chciałabym zrobić niespodziankę mojemu przyszłemu mężowi uwielbia on Forda Mustanga z 67 roku bardzo proszę o pomoc.Ślub mamy 4 sierpnia w Mielcu. Z góry dziękuje mój e-mail [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.