Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=224510)

kaan1 10-09-2020 07:13

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
Cytat:

Napisał JZ4E (Post 3280334)
jak oceniacie, czy teraz jest dobry czas na zakup mk5 (sedan do 50k)?

Masz na myśli hybrydę - bo to chyba jedyna wersja sedan?

piotrek305 10-09-2020 07:18

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
patrząc na kwote chyba mu chodzi o fusiona z USA :)

pitekantrop 13-09-2020 21:07

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
Cytat:

Napisał kaan1 (Post 3280389)
Masz na myśli hybrydę - bo to chyba jedyna wersja sedan?

No chyba nie. Ja mam sedana w dieslu od nowości z polskiego salonu. Był o 9k tańszy od hatchbacka.

qlszef 17-02-2021 12:29

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
wątek coś umarł. Słuchajcie czy w SYNC 3 (i wyższe) na ekranie głównym zawsze musi "lecieć" nawigacja? Przez ekran główny rozumiem ekran po wybraniu ikonki domku w lewym górnym rogu. Zawsze jest na całej lewej stronie navi, a po prawej na górze jest telefon a pod telefonem radio. No a na dolnej listwie ikonki do poszczególnych zakładek. Ale pytanie główne to czy mogę jakoś wyłączyć tą nawigację? Na przykład żeby tam się pojawił ten kompas, który jest przy wersjach które nie mają navi

Matych 17-02-2021 22:58

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
Tak będzie zawsze.

mayak 17-02-2021 23:49

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
Cytat:

Napisał Matych (Post 3320423)
Tak będzie zawsze.

Nie, nawi przecież można wyłączyć (z poziomu laptopa)

Matych 19-02-2021 14:47

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
:lol:Faktycznie tego nie brałem pod uwagę

qlszef 01-04-2021 19:35

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
koledzy jak spowodować żeby ikonka spotify była widoczna w SYNC 3 (i wyższych wersjach) w zakładce "aplikacje"?

mkur 01-04-2021 20:51

Re: Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
Cytat:

Napisał qlszef (Post 3332099)
koledzy jak spowodować żeby ikonka spotify była widoczna w SYNC 3 (i wyższych wersjach) w zakładce "aplikacje"?

Nie wspierane od lat.
Ford się "samozaorał". Fajny system aplikacji sync3 jest już martwy.
Jedyna opcja to android auto.

qlszef 02-04-2021 18:10

Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna
 
czyli jednak nie mam omamów że widziałem coś takiego?:) a teraz się nie da? Czyli wersja SYNC 3.4 już tego nie potrafi?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.