Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|lubuska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=166)
-   -   Gadżetomania lubuskiego (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=98392)

Krzysiek 22-04-2010 15:53

Gadżetomania lubuskiego
 
Proszę o składanie propozycji gadżetów, które będą odróżniały Nas od innych stref wojewódzkich podczas ogólnopolskich spotkań. Skłaniałbym się do tego aby to były jakieś zawieszki, tablice, które będzie można umieścić za przednią szybą, tak żebyśmy byli od razu rozpoznawani. Różnorodność dowolna, czy allegro czy inny portal, co kto woli i lubi, jakieś linki, etc, etc. Później na jakimś spotkaniu omówimy przedstawione propozycje i dojdziemy do wspólnej decyzji. 8)

Jitter 22-04-2010 19:22

Odp: Gadżetomania lubuskiego
 
Cytat:

Napisał Klimaz (Post 1420535)
...Później na jakimś spotkaniu...

Tiaaaa.... :619:

A propos gadżetów: może nalepki magnetyczne?

Naklejasz na maskę lub drzwi i auto widoczne jak cholera. Odklejasz i auto z powrotem "po cywilu" ;) O, takie "cuś": [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Powinniśmy tez opracować jakiś "strefowy" wzór. Mogę pobawić się grafiką. Wszelkie sugestie dotyczące zawartości będą mile widziane.

b@rth 22-04-2010 21:46

Odp: Gadżetomania lubuskiego
 
Cytat:

Napisał Jitter (Post 1420736)
... może nalepki magnetyczne?
...

mysle ze to bardzo dobry pomysl

logo lubuskiego bedzie trudne ... bo gorzow i zielona wiecej dzieli niz laczy ...

dareckip 22-04-2010 23:34

Odp: Gadżetomania lubuskiego
 
A ja myślę że pomysł dobry ale dla całego forum.
Po co się odznaczać inaczej jako region?? Idea forum i spotkań jest taka żeby ludzie się łączyli.
Jak by to wyglądało ja około 600 ludzi każdy z innej części Polski a na zlocie każdy inne logo czy coś takiego.

Uważam, że pomysł z magnesem jest "przedni" tylko dla całego forum.

Krzysiek 23-04-2010 05:25

Odp: Gadżetomania lubuskiego
 
Cytat:

Napisał dareckip (Post 1421005)
A ja myślę że pomysł dobry ale dla całego forum.
Po co się odznaczać inaczej jako region?? Idea forum i spotkań jest taka żeby ludzie się łączyli.
Jak by to wyglądało ja około 600 ludzi każdy z innej części Polski a na zlocie każdy inne logo czy coś takiego.

A dlaczego nie jako region? Doszliśmy do takiego wniosku i tyle, nikt Nam nie będzie mówił czy to jest dobre dla ogółu czy dla poszczególnej strefy. Forum jest ogólnodostępne i jeżeli ktoś chce zapożyczyć jakiś pomysł na skalę ogólnopolską czy odwrotnie to proszę bardzo, nie mam nic przeciwko, po prostu wyszła inicjatywa co do Naszej strefy i tyle. Może nie wszystkim będzie się podobał, rodzaj gadżetu, na który My się zdecydujemy i co by wtedy było? Jak ktoś chce to robić na skalę ogólnopolską proszę bardzo. I tak wszystkie rzeczy będą też konsultowane z administratorami, tylko, że na razie piszemy o różnych opcjach, potem zbierzemy wszystko w jedną całość i wybierzemy wspólne, idealne rozwiązanie..

dareckip 23-04-2010 08:51

Odp: Gadżetomania lubuskiego
 
Klimaz spokojnie, wyraziłem tylko swoje zdanie.
I tyle, przecież ludzie to społeczność, można się odznaczać jak się chce nie neguję tego.
Tylko z punktu widzenia całego forum będzie to na pewno inne.

Tak jak napisałem pomysł całkiem fajny. Ja bym sie na niego pisał.
W Zielonej mam rodzinę i często tam jestem, to się liczy :D

A ja bym dodał flagi, tylko pod spodem był by napis regionu :D

Jitter 23-04-2010 09:12

Odp: Gadżetomania lubuskiego
 
Najpierw wypracujmy wspólnie dobre rozwiązanie - przede wszystkim omówmy i opracujmy wzór, a jeśli pomysł spodoba się szerszemu gronu, to przecież nie ma problemu, aby skorzystali z tego albo klubowicze, albo wszyscy członkowie forum. Na razie nie ma o co bić piany, bo dopiero zrodziła się idea :)

Obecnie szukam tańszej oferty na nalepki magnetyczne... Wiem, że taksówkarze korporacyjni wożą tak wykonane reklamy. Znacie jakiegoś taryfiarza? Można go podpytać, gdzie ich w te naklejki zaopatrują...

Krzysiek 23-04-2010 11:31

Odp: Gadżetomania lubuskiego
 
Cytat:

Napisał dareckip (Post 1421146)
Klimaz spokojnie, wyraziłem tylko swoje zdanie.

Zawsze jestem spokojny, może troszkę groźniej zabrzmiało 8)

Cytat:

Napisał dareckip (Post 1421146)
I tyle, przecież ludzie to społeczność, można się odznaczać jak się chce nie neguję tego.
Tylko z punktu widzenia całego forum będzie to na pewno inne.

I o to w tym wszystkim chodzi :619:

Pomysł z tymi nalepkami magnetycznym wydaje mi się, że będzie bardzo dobrą alternatywą, pod niego właśnie postanowiłem wykonać coś takiego poniżej.
Moim skromnym zdaniem projekt logo Naszej strefy mniej więcej powinien wyglądać w ten sposób:
http://img227.imageshack.us/img227/2250/kjkh.th.jpg

Jeżeli chodzi o dobranie kolorów itd. to wiadomo, że wszystko jeszcze można poprawić, ja nie jestem architektem ani żadnym podobnym cudotwórcą, ani nie mam odpowiedniego sprzętu graficznego, połączenie painta i edytora tekstowego. Jak ktoś ma możliwości aby coś podobnego dopieścić lepiej, proszę bardzo, wszelkie udoskonalenie pod względem wizażu mile widziane, uznajmy to za mój prototypowy wzór, do przedyskutowania, ktoś będzie miał lepszy, pokazujcie, wspólnie do czegoś Nas to zaprowadzi ;)

tomeu 23-04-2010 15:37

Odp: Gadżetomania lubuskiego
 
Cytat:

Napisał Jitter (Post 1420736)
nalepki magnetyczne

jak dla mnie pomysł git :one:

w każdej chwili można założyć oraz ściągnąć :D po prostu super, tylko trzeba nam projekcik jakiś ładny stworzyć, wynaleźć wykonawcę takich nalepek w dobrej cenie i już tylko spotkać się w gronie rodzinnym :619:

b@rth 25-04-2010 20:58

Odp: Gadżetomania lubuskiego
 
temat wyroznienia grupy lubuskiej jak dla mnie jest jak najbardziej na miejscu, wkomponowanie "jakiegos" elementu ktory by nas wyroznial bylo by fajne...

Klimaz wiesz jak na zlocie w Krak wygladal klub mondeo ... wszystko w barwach i tonacji calego klubu forda, ale wyrozniali sie ... maja "cos" swojego

Nie mowie zeby nie wiadomo co tu zaraz wkomponowac w kolorze teczy, ale cos co bedzie pokazywalo ze my, to my ...

... ale nakombinowalem, heh


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.