Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   Podejrzanie niska cena oleju ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=286438)

szynszyl 22-09-2018 09:57

Podejrzanie niska cena oleju ?
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Ceny w innych aukcjach sa tez duzo wyzsze. Zawsze kupowalem z polki w IC, tylko pomyslalem ze przeplacam.

lotek 22-09-2018 10:20

Odp: Podejrzanie niska cena oleju ?
 
Nigdy bym nie kupił oleju na allegro, za duża szansa na zakup podróbki

szynszyl 22-09-2018 13:37

Odp: Podejrzanie niska cena oleju ?
 
Chyba zostane przy hurtowni. Rozrzut cen powala i wywoluje podejrzliwosc

eclipse 22-09-2018 14:06

Odp: Podejrzanie niska cena oleju ?
 
Ja jeżdżę na tym oleju kupiłem go w hurtowni motoryzacyjnej w zeszłym sezonie
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] również w niskiej cenie lecz dokładnie nie pamiętam za ile i teraz również mam taki zamiar o ile nie zdrożał .Zkolei filtr do oleju był b. drogi u nich .

kumpel Fordzika 22-09-2018 21:44

Odp: Podejrzanie niska cena oleju ?
 
Dobry sklep z certyfikatami dystrybucji na Polskę wielu marek, a także tych masowo podrabianych to galon.pl Sklep dba o renomę i sprzedaje też na allegro. To, że olej na aukcjach o niczym nie świadczy. Ważne od kogo się kupuje :)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Skolmi 23-09-2018 08:42

Odp: Podejrzanie niska cena oleju ?
 
Panowie! Czytamy dokładnie opisy aukcji :) !!!!

W opisie stoi jak byk
Cytat:

OLEJ FANFARO FORD 5W-30 5L
Ostatnio jest wysyp typu aukcji. Są jeszcze takie w których pod Formułą kryje się Mannol.
Rozumiem, jak w tytule jest "jak Formuła", ale to już przegięcie. I chyba skrobnę coś do Allegro.

PS. Kupienie na Allegro tanio pewnego oleju nie jest niemożliwe, ale trzeba się pilnować.

W zeszłym tygodniu szukałem na szybko czegoś co dostało (a nie tylko spełnia) Dexos'a i akurat trafiłem na Shella w strefie marek (więc właściwie prosto od Shella) ok. 20% taniej niż najlepsza cena w detalu. A rozlew 07.2018. Ponieważ świeżutki, więc od razu po powrocie z paczkomatu chciałem kupić jeszcze jeden, ale już ich nie było w tej cenie.

Speedo 23-09-2018 18:58

Odp: Podejrzanie niska cena oleju ?
 
tu ten mannol [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


niezly walek, ciekawe czy zdjecie puszki realne czy "pożyczone" ;) pewnie oryginalne, z boku idzie wypatrzyc "fanfaro" czyli to to samo, co na to FORD??? :D

Hansolo 23-09-2018 19:14

Odp: Podejrzanie niska cena oleju ?
 
Od wielu lat kupuję tutaj [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . Komplet - olej z filtrami i zawsze można coś potargować.

tomaszjan31 23-09-2018 19:46

Odp: Podejrzanie niska cena oleju ?
 
Ostatnio podczas szukania olejów syntetyk FORD CASTROL MAGNATEC PROFESSIONAL D 0W-30 na alledrogo miałem dylemat, bo róznica na 6 litrach u różnych sprzedawców wynosiła ponad 80zł. a potrzebowałęm 12litrów. Po przeczytaniu :

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

zdecydowałem sie na zakup jednej ze znanych firm, jednak z wyższymi cenami.
Nie zbiedniałem ale mam jednak pewność [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Tiegor 01-03-2020 16:33

Odp: Podejrzanie niska cena oleju ?
 
Cytat:

Napisał kumpel Fordzika (Post 3033154)
Dobry sklep z certyfikatami dystrybucji na Polskę wielu marek, a także tych masowo podrabianych to galon.pl Sklep dba o renomę i sprzedaje też na allegro. To, że olej na aukcjach o niczym nie świadczy. Ważne od kogo się kupuje :)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Certyfikaty tego sklepu nie istnieją w bazie Motul.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.