Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2011-2014] Podłączenie grzanej przedniej szyby. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=302270)

Marfor 25-10-2019 05:38

Podłączenie grzanej przedniej szyby.
 
Witam wszystkich czy ktos z was podlaczal badz wyposarzal swoja foke w podgrzewana przednia szybe? Mianowicie po odprysku wymienili mi na wersje z grzaniem i jest nie podlaczona. Co musze zrobic aby dzialalo w niej grzanie? U gory pod podsufitka z przodu sa dwa bolce slyszalem ze do nich sie podłącza i co dalej?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

36ha 25-10-2019 11:55

Odp: Podłączenie grzanej przedniej szyby.
 
Cytat:

Napisał Marfor (Post 3186537)
Witam wszystkich czy ktos z was podlaczal badz wyposarzal swoja foke w podgrzewana przednia szybe? Mianowicie po odprysku wymienili mi na wersje z grzaniem i jest nie podlaczona. Co musze zrobic aby dzialalo w niej grzanie? U gory pod podsufitka z przodu sa dwa bolce slyszalem ze do nich sie podłącza i co dalej?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Ja zakładałem grzaną szybę u mnie wersja bez kabli fabrycznych więc instalkę robiłem zupełnie oddzielną na dwóch przekażnikach zwłocznych pracujących coś koło minuty .
Pod lusterkiem do tych konektorów podłączasz mase. Kable plusowe masz w okolicy silniczków wycieraczek.

Marfor 25-10-2019 13:20

Odp: Podłączenie grzanej przedniej szyby.
 
Cytat:

Napisał 36ha (Post 3186646)
Ja zakładałem grzaną szybę u mnie wersja bez kabli fabrycznych więc instalkę robiłem zupełnie oddzielną na dwóch przekażnikach zwłocznych pracujących coś koło minuty .

Pod lusterkiem do tych konektorów podłączasz mase. Kable plusowe masz w okolicy silniczków wycieraczek.

Masz moze jakies zdjecia? Jakies pstryczki zakladales?0

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

36ha 25-10-2019 13:42

Odp: Podłączenie grzanej przedniej szyby.
 
Ze zdjęciami może być problem ponieważ zostały trwale utracone wraz z poprzednią komórką . Pstryczek zamontowany przy lewarku biegów przekażniki w okolicy nagrzewnicy PTC. Mogę zrobić jakieś foto plus schemat jak znajdę.

Marfor 25-10-2019 14:22

Odp: Podłączenie grzanej przedniej szyby.
 
Super bardzo prosze bede wdzieczny

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

36ha 25-10-2019 15:22

Odp: Podłączenie grzanej przedniej szyby.
 
5 załącznik(i)
Masz tu parę zdjęć oraz schemat

Marfor 25-10-2019 15:28

Odp: Podłączenie grzanej przedniej szyby.
 
Z góry dziękuję bede kombinować.. pozdrawiam

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

tacim 25-10-2019 17:11

Odp: Podłączenie grzanej przedniej szyby.
 
Podepnę się do Was aby nie płodzić nowych tematów. Moje auto ma grzaną szybę lecz mam wrażenie, że nie działa. Tzn mrozów nie ma więc za forami anglojęzycznymi nagrzałem czajnik wody i parę do środka auta zarzuciłem dioda sie pali efektu brak. Sprawdziłem bezpieczniki jak pamiętam 61 i 66 te w komorze silnika są ok. Co mogę dalej sam sprawdzić. Podejrzewam jakiś banał no ale :)

36ha 25-10-2019 17:23

Odp: Podłączenie grzanej przedniej szyby.
 
Rozłącz dwie złączki w okolicach silniczków wycieraczek i i sprawdż miernikiem czy dochodzi napięcie.

tacim 25-10-2019 17:30

Odp: Podłączenie grzanej przedniej szyby.
 
Super kolego dzięki. Jutro się "biere".


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.