Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] nagle przestał działać pilot kluczyka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=119744)

adi 13-01-2011 05:56

nagle przestał działać pilot kluczyka
 
witam ,ja w temacie, w przeciągu 2-3 dni przestał działac pilot.
najpierw trzeba było "szukać"miejsca w którym trzeba kliknąc zeby załapała, potem drugiego dnia trzeba było szukać bardzo szczegółowo takiego miejsca,a potem wychodząc ze sklepu przestał dizłąc na amen..
wymieniłem baterie i ..dalej nic
zaprogramowałem kluczyk na nowo-na wszelki wypadek -jak mowi instrukcjai-4przekrecenia w ciagu 6 sekund , wciśniecie guzika.(podczas programowania wszelki dźwieki o których mowa w instrukcji sa słyszalne)
i nic...nadal nie działa

miał ktoś takie przypadek?co pomogło?
prosze o pomoc i z góry dziękuję

Biperek 14-01-2011 18:14

Odp: nagle przestał działać pilot kluczyka
 
A masz drugi pilot? Może problemem nie jest kluczyk?

adi 14-01-2011 22:03

Odp: nagle przestał działać pilot kluczyka
 
nie, mam tylko jeszcze ten drugi kluczyk bez wbudowanego pilota.
tez mysle ze to mzoe nie pilot a moze cos w centrace sie poprfzestawiało-moze od soli na drodze?wiecie gdzie jest ta centralka zamocowana?moze na nia chlapać woda z ulicy-zima z solą?!

leonov 15-01-2011 10:32

Odp: nagle przestał działać pilot kluczyka
 
Odbiornik pilota jest w ... okolicy lusterka wstecznego więc sól jej nie zagraża :-) chyba zostaje serwis i dorobienie drugiego kluczyka :-( wtedy będzie wiadomo co jest nie tak .

Biperek 15-01-2011 16:13

Odp: nagle przestał działać pilot kluczyka
 
A może na początek (jeśli już serwis) próba zaprogramowania starego i centralki ponownie. Robiłem dodatkowy klucz z pilotem u siebie. W ASO mają taką procedurę, że programują wszystko od nowa - komputer w samochodzie i pod niego wszystkie klucze, łącznie ze starymi.

konrad_b 17-01-2011 07:33

Odp: nagle przestał działać pilot kluczyka
 
Cytat:

Napisał leonov (Post 1577421)
Odbiornik pilota jest w ... okolicy lusterka wstecznego więc sól jej nie zagraża :-) chyba zostaje serwis i dorobienie drugiego kluczyka :-( wtedy będzie wiadomo co jest nie tak .

przecież kluczyk ma dobry ?
jeśli już to pilot musi kupić, a zaprogramuje sam o ile wszystko jest sprawne
bo może padło coś w aucie i nowy pilot nie pomoże

zaczął bym od poszukania drugiego pilota, próba programowania wg instrukcji i jak nie zadziała to niestety aso

qreq 17-02-2011 19:42

Odp: nagle przestał działać pilot kluczyka
 
Coś pomogło? Już działa?
Mam dokładnie to samo, pilot przestał działać :(
Czytałem gdzieś o module komfortu. Ale gdzie to jest?
Miał ktoś taki problem?

meryl 18-02-2011 15:33

Odp: nagle przestał działać pilot kluczyka
 
Ja miałem taki przypadek dokładnie padł mi wymieniłem baterie i nic programowałem i nic dopiero znajomy co naprawia rtv mi to zrobił puścił lut w samym pilocie tj kluczyku jakiś kwarc się oderwał kosztowało 20 zł i 5 minut naprawy . Zaczoł bym od tego

kysio 01-11-2011 06:37

Odp: nagle przestał działać pilot kluczyka
 
Mam dokładnie to samo, pilot przestał działać mam 2 kluczyki i żaden nie działa - nadmienię iż wymieniałem przednia szybę i wydaje mi sie ze stało sie to po podpięciu lusterka wstecznego (jest z funkcją automatycznego ściemniania) oraz po podpięciu przewodów od ogrzewania przedniej szyby. Po wymianie samej szyby wszystko bylo ok dopiero po kilku dniach podłączyłem te przewody i zaczął sie problem. Z kluczyka centralny działa ok natomiast nie działa z pilota.:027:

kysio 02-11-2011 07:03

Odp: nagle przestał działać pilot kluczyka
 
Koledzy juz sobie poradzilem - okazalo sie ze centralka centralnego zamka nie miala dobrej "masy" - juz jest ok!!!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:22.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.