Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Ford Protect - czy warto? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=284288)

RSBN4N 17-01-2020 11:29

Odp: Ford Protect na nowych zasadach
 
Ja korzystałem, dwa razy. Zero problemów, zero kosztów. Nie widziałem żadnej różnicy między ford protect a obsługą w okresie podstawowej gwarancji.

Draculescu 17-01-2020 12:07

Odp: Ford Protect na nowych zasadach
 
RSBN4N możesz przytoczyć szczegóły co w ramach tej gwarancji ASO naprawiło bez kosztów?

amk 17-01-2020 18:25

Odp: Ford Protect na nowych zasadach
 
Ja w ramach Ford Protect wymieniałem przednią szybę bo ogrzewanie nie działało fragmentami i moduł radia/nawigacji bo nie chciał oddawać płyt CD. U mnie odbyło się bez problemów, ale na decyzję trzeba czekać kilka dni. Potem jeszcze miałem dwie duże naprawy na G12 również bez problemów, chociaż trwało to dość długo, ale to temat na inną dyskusje. Ja jestem szczęśliwy że miałem te gwarancje, ale to każdy musi za siebie zdecydować.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka

RSBN4N 23-01-2020 14:31

Odp: Ford Protect na nowych zasadach
 
Cytat:

Napisał Draculescu (Post 3213914)
RSBN4N możesz przytoczyć szczegóły co w ramach tej gwarancji ASO naprawiło bez kosztów?

raz wymiana łożysk w skrzyni, potem wymiana całej skrzyni. szybko i sprawnie.

Draculescu 23-01-2020 16:09

Odp: Ford Protect na nowych zasadach
 
To sporo kasy w kieszeni. Przy założeniu że skrzynia byłaby nowa, a nie ze szrotu.
Dzięki za info.

TerMar 23-01-2020 18:31

Odp: Ford Protect na nowych zasadach
 
Witam!!
A mi dzisiaj powiedzieli w ASO Ford, że Ford Protect na 5 lat/100tyś kosztuje 1080zł. Czy to pomyłka!!

przemo_1981 24-01-2020 23:50

Odp: Ford Protect na nowych zasadach
 
Cytat:

Napisał TerMar (Post 3216406)
Witam!!
A mi dzisiaj powiedzieli w ASO Ford, że Ford Protect na 5 lat/100tyś kosztuje 1080zł. Czy to pomyłka!!

Zapoznaj się z [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

tryhp3 31-05-2020 21:24

Przedłużona gwarancja fordprotect
 
1 załącznik(i)
Ile są warte informacje wyświetlone na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Wyświetla się mi tam załączony kafel.
Samochód kupiłem w lipcu 2019 i wychodzi, że kupiłem też gwarancje przedłużoną, pakiet 3 lata/120 tys. km (klient flotowy) -> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Tylko, że z tego co pamiętam gwarancje miałem przedłużać przy pierwszym przeglądzie...

tryhp3 15-06-2020 12:11

Odp: Przedłużona gwarancja fordprotect
 
Okazuje, że dane na koncie Forda, są poprawne, otrzymałem rozszerzenie gwarancji w gratisie.

KasmarCK 16-06-2020 07:23

Odp: Przedłużona gwarancja fordprotect
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał tryhp3 (Post 3258588)
Okazuje, że dane na koncie Forda, są poprawne, otrzymałem rozszerzenie gwarancji w gratisie.

Podczas zakupu samochodu nikt mnie nie namawiał, nie informował, nic za to nie płaciłem a po zalogowaniu okazuje się, że mam FORDPROTECT na 5 lat. Oczywiście finalnie nie wiem czy będę korzystał...


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.